Battlefield V çok zor

Deva Bulmam

Decapat
Arkadaşlar ben yeni BFV aldım. Bir sorun vardı bazı arkadaşlar bilir. O performans sorununu çözdüm ama şimdi başka bir sıkıntı var. Oyun feci halde zor. Benim aim normalde çok kötü değildir. CS:GO'da falan iyiyimdir. Ama bu oyunda hiçbir şey yapamıyorum. Çıkıyorum adam pat gebertiyor. Ben tarıyorum falan yok ölmüyor ama adam beni aşırı basit öldürüyor. 20 ölümüm 2 killim falan oldu 1 maçta. Yani oyuna resmen sürekli ölmek için giriyorum. Nasıl gelişebilirim?

Arkadaşlar ben yeni bfv aldım. Bir sorun vardı bazı arkadaşlar bilir. O performans sorununu çözdüm ama şimdi başka bir sıkıntı var. Oyun feci halde zor. Benim aim normalde çok kötü değildir. CS:GO'da falan iyiyimdir. Ama bu oyunda hiçbir şey yapamıyorum. Çıkıyorum adam pat gebertiyor. Ben tarıyorum falan yok ölmüyor ama adam beni aşırı basit öldürüyor. 20 ölümüm 2 killim falan oldu 1 maçta. Yani oyuna resmen sürekli ölmek için giriyorum. Nasıl gelişebilirim?

Bu oyun diğer oyunlara benzemez oyunu zaten ustaları oynuyor oyun zaten hile dolu pek vaktini ayırma bu oyuna.

Arkadaşlar ben yeni bfv aldım. Bir sorun vardı bazı arkadaşlar bilir. O performans sorununu çözdüm ama şimdi başka bir sıkıntı var. Oyun feci halde zor. Benim aim normalde çok kötü değildir. CS:GO'da falan iyiyimdir. Ama bu oyunda hiçbir şey yapamıyorum. Çıkıyorum adam pat gebertiyor. Ben tarıyorum falan yok ölmüyor ama adam beni aşırı basit öldürüyor. 20 ölümüm 2 killim falan oldu 1 maçta. Yani oyuna resmen sürekli ölmek için giriyorum. Nasıl gelişebilirim?

Yani ilk once Single Player de oyna sonra biraz kendini geliştir öyle gir Multi Player'e.

Arkadaşlar ben yeni BFV aldım. Bir sorun vardı bazı arkadaşlar bilir. O performans sorununu çözdüm ama şimdi başka bir sıkıntı var. Oyun feci halde zor. Benim aim normalde çok kötü değildir. CS:GO'da falan iyiyimdir. Ama bu oyunda hiçbir şey yapamıyorum. Çıkıyorum adam pat gebertiyor. Ben tarıyorum falan yok ölmüyor ama adam beni aşırı basit öldürüyor. 20 ölümüm 2 killim falan oldu 1 maçta. Yani oyuna resmen sürekli ölmek için giriyorum. Nasıl gelişebilirim?

Hızlıdır çok oyunun akışı. Başlarda pusarak oynayabilirsin. Capture the flag falan oynuyorsan bayrağın civarında falan saklanarak oynayabilirsin. Veya jet, tank falan kovalayabilirsin.

İlk başlarda normal 3 5 kill alman.
Zamanla artıyor.
Sık oynadığım zamanlarda ilk 3'e girdiğimi biliyorum.

Söyle kötü bir haber vereyim sana :) level kastıkça daha güçlü silahlarla oynuyorsun yeni olduğun için herkes keklik gibi avlar doğal olarak. Ben bayağıdır oynuyorum maalesef nefret ediyorum bu sistemden. Ben uzakçıyım awpci adamlar herkes tek atıyor vücuda gelsede ben 70 vuruyorum gibi düşüğn oynadıkça açtığın silahlar ve el alışkanlığı ile daha çok kil alırsın.

Geri
Yukarı