Battlefield V Definitive Edition vs Standart Edition

M3HM3TY

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, biliyorsunuz ki Battlefield serisi indirim de. EA App'de ise Battlefield 5 50-55 TL bir şey'di ama standart Edition'u. Şu zamana kadar EA Play'den Definitive Edition oynadığım için hiç araların da ki Fark'ı bilmiyorum. Ben internette kıyafet ve Silahlar'da farklılık gördüm onun dışında bir şey yazmıyordu. 50-55TL'ye oyunun değeceği kesin ama yine de merak ediyorum. Ayrıca definitve alırsam Steam'den alacağım.

Ayrıca ben de Steam üzerinde Battlefield 1 ve 2042 var.

DLC farkı oluyor diye biliyorum, araç kaplamaları, silah kaplamaları gibi.

Sadece kaplama farkı varsa standart alacağım. Bir de Battlefield V'de Sonra'dan silah skini ekleyebiliyor muyduk? Yani çıkabiliyor muydu? Bayağıdır oynamadığım için unuttum. 1'e alışınca :D

Ben 5'in Definitive Edition'un hikaye için oynayıp bırakmıştım, multiplayer denemek için baktığımda skinler vardı sonradan eklendiğinden emin değilim.

Sadece Definitive editon satılmıyor mu zaten.

EA App'de standartı'da satılıyor.

Dediğim gibi arada sadece skin farkı varsa ve muhtemelen sadece onlar var, Battlefield 5 standart alacağım. Ucuza Definitive satan olsa sırf Steam'den olsun diye alırdım ama yok sanırım.

Tamamdır karar verdim standart alacağım. Zaten ucuza Definitive Satan'da yok. Steam'den olsaydı keşke.

Hocam BF1 ve 2042 varsa 5E çok gerek yok.

Tek bir tane BF oyunu bile idare eder sizi.

BF1'e bayağı bir bağımlı oldum. 2042'yi 95 TL'ye düştüğü için aldım ve çok hile kaynamıyor denemiştim. Aslında BF serisini fullesem'mi diye düşünmedim değil 55TL olduğunu görünce. 5'i önceden EA Play'den çok oynamıştım aşırı beğenmiştim. 2.WW ile ilgili Oyunlar'da çok yok. Olanlar'da ya çok pahalı ya da bütçeme uymuyor. Bir de artı olarak zam korkusu var.

Yeni konular

Geri
Yukarı