Battlefield V en ucuz nereden alınır?

Bu sitedeki satıcılar güvenilir mi oluyor hocam?

Ben BF 1 Ultimate E. buradan aldım. Bunun dışında bir kaç oyun daha aldım bir sorun yaşamadım. Tek sorun bazen hesapların şifreleri değişiyor ve yeni şifre istemen gerekiyor satıcıdan. Önemli olan, satıcının yorumlarına bakıp alman ve başarı puanı gibi bir şey var onu göz önünde bulundur. Ayrıca lifetime warranty garantisi veren satıcılardan al oyunları. Lifetime warranty yoksa yeni şifre vermezler.

Bu sitedeki satıcılar güvenilir mi oluyor hocam?
O site asla güvenilir bir site değil çalıntı hesap dolu orada hesabı aldıktan sonra anında geri çekilir ve elinizde bir kanıt olmaz itiraz edemezsiniz hesap sizin üstüne olmadığı için

O site asla güvenilir bir site değil çalıntı hesap dolu orada hesabı aldıktan sonra anında geri çekilir ve elinizde bir kanıt olmaz itiraz edemezsiniz hesap sizin üstüne olmadığı için
Geçen sene BF 1 aldım 4TL’ye. Hala kullanıyorum. Satıcıya bağlı bir şey. Lifetime warrantiy veriyorsa, sürekli hesap veriyor sana.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı