Battlefield V için uygun ekran kartı önerisi

Ultra ayarlarda oynamak istiyorum ama fazla verecek param olmadığı için uygun bir ekran kartı arıyorum. Bütcem 500 600 TL ve sıfır ekran kartı arıyorum Ryzen olabilir.

i3 4.nesil işlemci 8GB RAM var bilgisayarımda Ultra olmasa bile ultraya yakın ayarlarda oynayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ultra ayarlarda oynamak istiyorum ama fazla verecek param olmadığı için uygun bir ekran kartı arıyorum. Bütcem 500 600 TL ve sıfır ekran kartı arıyorum Ryzen olabilir.

i3 4.nesil işlemci 8GB RAM var bilgisayarımda Ultra olmasa bile ultraya yakın ayarlarda oynayabilirim.
i3 4.nesil işlemciyle low ayarlarda çok zor oynarsınız ve her ekran kartı darboğaz yapar o fiyat bandında.
@Enes3078 @Samotne Ciasteczka @TÇB

O işlemci ve RAM ile ve 500 600TL'ye alcağınız sıfır ekran kartı ile sanmıyorum oyunu oynayabileceğinizi. Tavsiyem 2.el RX 470 RX560 almanız olacaktır. Ultra olmaz büyük ihtimalle ancak oynarsınız bu şekilde.

O işlemci ve RAM ile ve 500 600TL'ye alcağınız sıfır ekran kartı ile sanmıyorum oyunu oynayabileceğinizi. Tavsiyem 2.el RX 470 RX560 almanız olacaktır. Ultra olmaz büyük ihtimalle ancak oynarsınız bu şekilde.
Hayır yine oynayamaz darboğaz olur.

i3 4.nesil işlemciyle Low ayarlarda çok zor oynarsınız ve her ekran kartı darboğaz yapar o fiyat bandında.
@Enes3078 @Samotne Ciasteczka@Apaçi Atcı

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemcim videodaki ile aynı model 4160 emin misiniz?
net bir işlemci adı vermeden.ekran kartı öneremem.
ve birde 8 gb ram yetersiz kalır.
i3 4160

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İşlemcim videodaki ile aynı model 4160 emin misiniz?
Eminim , low ayarlarda 30 FPS alıyor o işlemciyle low ayarlarda oynamak bile mucize.

Geri
Yukarı