Battlefield V oyundan atıyor

FehimBilgin

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, herkese merhabalar. Bilgisayarımda 5-6 ay kadar Battlefield V oynamıştım. Asla sorun yaşamıyordum. Daha sonda Battlefield 1'e dönmek istedim ve onu da oynamaya başladım. Battlefield 1'den atma yaptığı için GTX1660 Super olan ekran kartımın güncel driverini da indirmiş bulundum. Sorunsuz aylarca Battlefield 1 oynadım. Bugün tekrar Battlefield V'e döndüğümde sorunlarla karşılaşıyorum. Nedensiz bir şekilde oyundan masaüstüne atıyor. DirectX12 hatasında yapılan 0'ı 1'e çevirme olayını yaptım. Oyunda zorlayacak bazı ayarları da kıstım ancak sorun devam etmekte. Origin'den oyunu repairledim. Oyunda özelliklerden de yapmış olduğum uyumluluk ayarlarına rağmen sorunu hala çözemedim. Eksik veya yanlış yaptığım bir şey olabilir mi? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ayarlardan direkt olarak DX12'yi deaktive et. Belgeler klosörü ile uğraşma bence. Sonrasın motion blur, efektleri kapat. Bir de eğer single player oynamıyorsan belgelerdeki klosörü sil, tekrardan oyuna girince oluşturacaktır.

Ayarlardan direkt olarak DX12'yi deaktive et. Belgeler klosörü ile uğraşma bence. Sonrasın motion blur, efektleri kapat. Bir de eğer single player oynamıyorsan belgelerdeki klosörü sil, tekrardan oyuna girince oluşturacaktır.
DirectX12 yi deaktive nasıl edeceğim ? Ve belgelerdeki hangi klasörü silmem gerekiyor geniş olarak söyleyebilir misin

DirectX12 yi deaktive nasıl edeceğim ? Ve belgelerdeki hangi klasörü silmem gerekiyor geniş olarak söyleyebilir misin
Belgeler'de Battlefield V dosyasını sil. Orada ayarlar ve save dosyası bulunuyor. Orayı silersen kendisi tekrar oluşturacaktır. Deaktive etme olayı da şöyle oyuna girince options kısmından DX12 Enabled yazıyordu sanırsam onu kapalı konumuna getirebilirsin.

Belgeler'de Battlefield V dosyasını sil. Orada ayarlar ve Save dosyası bulunuyor. Orayı silersen kendisi tekrar oluşturacaktır. Deaktive etme olayı da şöyle oyuna girince options kısmından DX12 Enabled yazıyordu sanırsam onu kapalı konumuna getirebilirsin.

Dostum battlefieldV dosyasının içinde 4 tane daha dosya var tümünü sileyim mi? Sorun olmasın pek bilgim yok da

Geri
Yukarı