Battlefield V'e Battle Royale Modu Firestorm'un Ekleneceği Tarih Belli Oldu

Makaleler
151
Yer
Çengelköy
Daha fazla  
Profil Kapağı
1524428124
Battlefield V'in yayınlanan Lightning Strikes videosunun son bölümünde Firestorm'un oyuna ekleniş tarihine ve kısa bir traktör sahnesine yer verilmiş. :) Firestorm bildiğiniz üzere Battlefield V'deki Battle Royale moduna verilen isim. Firestom modu Mart ayında başlayacak Trial by Fire içerikleri ile birlikte gelecek. Firestorm yıkılabilir binalar ve kullanılabilir bir çok araç ile bakalım diğer Battle Royale oyunlarına rakip olabilecek mi.

Ekran Görüntüsü (448).jpg

Ekran Görüntüsü (449).jpg

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradaki hedef kaç Onur arkadaşım :D 3 basamakları görür müyüz :)
Battlefield V'i daha satın almadım, hem iyice ucuzlasın hem de oyun biraz olgunlaşsın Beta'sını çok sevmemiştim. :D 3 basamak işi kolay da süre yetmiyor. :sinsi:

Battlefield V'i daha satın almadım, hem iyice ucuzlasın hem de oyun biraz olgunlaşsın Beta'sını çok sevmemiştim. :D 3 basamak işi kolay da süre yetmiyor. :sinsi:
Hele şu mütevazilik kimde var :D Sanki 84'e 0 oynayan benim :D O değilde o ne oyundu bee ahahaha

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı