Battlefield1’de Hile Var Mı ?

Orkun1414

Kilopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi Battlefield1’de hile var mıdır? Muhakkak her MP oyunda hile var fakat bu insanın canını sıkacak seviye de mi? Eğer hileci sayısı çoksa alternatif bir MP oyun önerebilir misiniz? İlla FPS olması önemli değil. Her türlü oyun olur. (Sistem açısından sıkıntı yok her oyunu tavsiye edebilirsiniz.) Fiyat da sıkıntı değil. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Her oyunda hile mevcuttur yapıyorlardır fakat firmalar yeni güncelleme getirerek 2-3 gün önüne geçebiliyorlar fakat tekrardan aynı sorunla karşılaşıyor.League Of Legends oyununda hile olduğunu görmedim hiç 5-6 yıldır oynuyorum sadece kostüm hilesi gibi bir programı vardı oda gösteriş içindi herhangi bir ek güç vb gibi etki etmiyordu.

64 kişinin bir oyunda birbirine girdiği bir ortam düşünün. Yıllardır BF serisinin sıkı bir fanı olarak diyebilirim ki çok nadir denk gelirsiniz. Misal geldiniz yazdığım ilk cümleyi tekrar okuyun fark etmeniz çok zor olacaktır.
Fark edersin. Hem de çok kolay. BF3'de Base'den tek yediğin zaman anlarsın ne demek istediğimi mesela.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı