Battlefield'a kaçıncı oyunundan başlamalıyım ?

Burtulok

Hectopat
Yer
Bornova - İzmir
Battlefield serisine başlamak istiyorum ama hangisinden başlayacağımı bilmiyorum. Konu bütünlüğü var mı yoksa her oyunda başka bir hikaye mi var? Kısaca bilgilendirirseniz iyi olur. Sağolun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce battlefield 3'ü dene derim.

İsminin hakkını 3 veriyor :D Battlefield 4 ise Cod'a fazlasıyla özenmiş ben beğenmedim şahsen.

Battlefield 4'ü mutlaka oynamalısınız :). Eğer zaman varsa 3 de denenebilir.

Başladığına değecek bir oyun değil, dördüncü oyun idare eder ama tam not verilecek bir oyun değil.

Teşekkürler. Cod MW serisini çok beğenmiştim bitirdim ama tekrardan başladım. BF bu kadar iyi değil anladığım kadarıyla. Önerebileceğiniz hikayesi ve grafikleri iyi bir FPS oyunu var mı bildiğiniz?
( Oynadığım FPS Oyunlar:
-COD (Ghost ve Advanced Warfare hariç)
-Crysis
-Far Cry
-Warrock, Cs, Half Life
Kısacası belli başlı oyunlar :) )

Son düzenleme:
Battlefield serisi hikaye olarak çok vasattır. Call Of Duty zaten hikayesi ve karakterleri iyidir diye en shoter oyundur. Ben Call Of Duty serisinin ilk oyunundan Advanced Warfare hariç hepsini aldım ve bitirdim ve gine baştan başlayıp bitirmeyi düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı