Çözüldü Battlefront 2 "ActivationUI.exe Giriş noktası bulunamadı" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

insidne

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, oyunu bugün indirdim. ActivationUI.exe uygulama hatası aldım. Process Monitör ile hata raporu oluşturdum. İlk olarak hata kaynağı üzerinden yaptım daha sonra oyun exe'si ile fakat çözüme ulaşamadım. İki adet farklı hata raporu oluşturdum. İlginiz için teşekkürler.

Hata kaynağı: Logfile
Oyun exesi raporu: Logfile(2)

Çözüm
Neden Steam klasörünün adını Steanm yapma gereksinimi duydunuz? Önce oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı deneyin bakalım. Olmazsa oyunu silin, klasörün adını düzeltin ve oyunu tekrar yükleyin.
0xc000007b hatası mı alıyorsunuz? Alttaki iki dosyayı siz mi attınız?

C:\Windows\SysWOW64\msvcr120.dll
C:\Windows\SysWOW64\msvcp120.dll

Öyleyse bunları silip aşağıdakileri kurun.
Download Visual C++ Redistributable Packages for Visual Studio 2013 from Official Microsoft Download Center
  • Download dedikten sonra hem vcredist_x64.exe hem de vcredist_x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit olsa da hem 32 Bit (x86) hem de 64 Bit (x64) sürümü kurmalısınız.
Hiç bir dosya atmadım. dediğiniz uygulamaları silip yükledim, hata değişmedi.
Hata şu şekilde.

bWX9oH.png

Neden Steam klasörünün adını Steanm yapma gereksinimi duydunuz? Önce oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulamayı deneyin bakalım. Olmazsa oyunu silin, klasörün adını düzeltin ve oyunu tekrar yükleyin.

Çözüm

Format attım 2 gün önce. Oyun dosyalarını da biçimlendirmeyeceğim klasöre atmıştım, ismi de öyle kalmış. Dosya bütünlüğünü doğruluyorum şu an, klasör ismi değiştirdim ama silip yüklemek mümkün değil. 2 günde indirdim oyunu. Düzeltmeye çalışacağım, yardımınız için teşekkürler.
Oyun şu anda açıldı teşekkür ederim.
"Çözüldü" Steam klasör ismini format öncesi Steanm yapmıştım. Onu düzelttikten sonra, oyun klasörünü algılamadığı için Steam >Ayarlar>İndirmeler> Kütüphane klasörleri kısmından oyunun yüklü olduğu klasörü tanımladım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı