Battlefront 2 tepki vermiyor

İşletim sistemi
Windows 10
EA'in kendi problemi yahut ben raporlarda bir şey kaçırıyorum. Sizin gibi başka bir kullanıcı daha Battlefront 2 açamıyordu. Her ikinizin raporunda da spesifik bir şey göremedim. Razer yazılımı var mıydı sistemde. Sıkıntı olmazda silebilir misiniz? Bir de öyle deneyelim.

Süpersiniz, rapora düşen hiçbir şey kalmamış neredeyse. Tertemiz bir rapor. Bir şeyler görürüm bu sefer diyordum ama yine göremedim maalesef. Oyun kaynaklı bir hata olduğunu düşünüyorum ciddi olarak. Ama şu yolda bir dosya var, bunu da paylaşma imkanınız var mı?

C:\Users\bastu\AppData\Local\Electronic Arts\EA Desktop\Logs\IGO_starwarsbattlefrontii_15888.log

Bilgisayarıma daha önce kurmuştum ve çalışıyordu. Format falan atmadım. Bir şeyler tetiklemiş.
Bu da önemli bir bilgi, önceden çalışıyormuş. Şu an çalışmıyor. Niye ki?

Maalesef hocam, tükendim. Şahsen hiçbir şey göremiyorum raporlarda, dosyalarda. Yine de bakınmaya devam edeyim, bir şeyler bulursam haber edeyim.

Ha belki denememişsinizdir ama sürücülerinizi, işletim sisteminizi güncel değilse güncellemeyi vs. deneyebilirsiniz. Maalesef şimdilik başka bir çözüm önerim bulunmuyor, kusura bakmayın.

Geri
Yukarı