Battlefront 2 yüklenmiyor

FaZEaZ

Kilopat
Yer
Evren
Daha fazla  
1610700835808.png

Dün akşam uyumadan önce yükleme sırasına koydum, yüklenmemiş. Yeniden başlattım ama hiçbir faydası olmadı. Ne yapabilirim?

Bende hiçbir takılma yok şuan 63GB'ı indi. Ama arada sanki bug'a giriyor durdurunca. Yüklendiği halde orda 0 0 0 falan yazıyor. Bazen geri geliyor. Ama galiba sizinki hiç yüklenmiyor. Bunları yap;
Arkada başka sırada oyun yükleniyorsa veya başka oyunlar yükleniyorsa kapat ve sıfırla.
Battlefront'u sıfırla tekrar başlat. Ve Epic Games'den giriş yap Origin'e ( Yükle dediğinde zaten direk Origin'e atıyor.)

Dosya Ekleri

• resim_2021-01-15_122414.png
    resim_2021-01-15_122414.png
    225,6 KB · Görüntüleme: 36
Bende hiçbir takılma yok şuan 63GB'ı indi. Ama arada sanki bug'a giriyor durdurunca. Yüklendiği halde orda 0 0 0 falan yazıyor. Bazen geri geliyor. Ama galiba sizinki hiç yüklenmiyor. Bunları yap;
Arkada başka sırada oyun yükleniyorsa veya başka oyunlar yükleniyorsa kapat ve sıfırla.
Battlefront'u sıfırla tekrar başlat. Ve Epic Games'den giriş yap Origin'e ( Yükle dediğinde zaten direk Origin'e atıyor.)
Benimki hiç bugdan çıkmamış ki. -_-

Eki Görüntüle 836694
Dün akşam uyumadan önce yükleme sırasına koydum, yüklenmemiş. Yeniden başlattım ama hiçbir faydası olmadı. Ne yapabilirim?

Aynı sorunu bende yaşadım. İndirilenlere tıkladığın zaman hiçbir hareket yok ama sol alt tarafta dikkat ederseniz indirme hızını göreceksiniz. İndirme hızı aktif olduğu sürece sıkıntı olmaz eğer o hız sıfırlanırsa indirmeyi durdur ve devam et yapın. O zaman tekrar indirme hızı geliyor ve indirmeye devam ediyor. Sunucularla alakalı değil. Bu durum Star Wars: Battlefront 2 oyununun indirilmesinde yaşanan bir durummuş.

Geri
Yukarı