BattlEye kullanan oyunlara girilmiyor

İşletim sistemi
Windows 11

522223

Decapat
Merhaba. Günaydın öncelikle. Sorunum şu ki BattlEye kullanan oyunlara girmeye çalıştığımda driver load error diye bir hata alıyorum. Sebebine baktığımda güvenlikten "çekirdek modu donanım zorlamalı yığın koruması" adlı ayarı devre dışı bırakmamı istiyor. Ancak her seferinde aç yeniden başlat kapa yeniden başlat zor oluyor. Bazen buga girdiği falan oluyor bu yüzden kapatmak yerine oyuna girmekten vazgeçiyorum. Var mıdır bunun bir çözümü? Önerilerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

BattlEye'ı kaldırıp baştan kurabilirsin.
Gireceğin oyunu Steam'de ise bütünlük doğrula. Uplay de ise Uplay sil baştan yükle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodakileri deneyebilirsin.
Yorumlar hep olumlu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodakileri deneyebilirsin.
Yorumlar hep olumlu.

Hocam benim sorunum aslında tam olarak bu. Bu ayarı her seferinde kapat aç yapmak zorunda kalıyorum. Ben bunun çözümünü arıyorum.

Aslında kapatınca açılmaması lazım ama bilemedim.

Hocam siz beni anlayamadınız sanırım veya ben anlatamadım. Oyuna gireceğim zaman bu ayarı kapatıyorum. Oyunu oynadıktan sonra tekrar açıyorum. Fakat her seferinde yeniden başlatmamı istiyor ve bu da zor geliyor. Onu da geçtim sürekli böyle kapa aç yapınca buga girdiği vs. oluyor. Yani benim istediğim herhangi bir ayara ellemeyeyim direk bastığım gibi açılsın oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı