Bayern München - Real Madrid maçı hakkında düşünceleriniz ?

Dark Gamer

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bu maç hakkında ne düşünüyorsunuz ? Benim düşünceme göre Madrid komidinin üzerine parayı koymuş. İlk yarı 0-3 nedir ? :D Valla Ramos'a da helal olsun.

Münih'in bütün maçlarını izlemedim ama Guardiola hala aynı teraneyi yiyor. Set oyununa çevirmiş takımı. O dinamik sistem pek yok. Klasik Barcelona izledim sanki. Rma da bu stile alışık.

Yine de hakkını yememek lazım hem Bundesliga'yı domine ettiler hem de yarı finale geldiler.

Ama geçen seneki futbolla arada fark var. Bence Munih bu kadar iyiyse geçen seneki altyapının iyi olmasındandır. Guardiola bu takıma ve oyunculara ters.

Bu maçı izlerken eski Barca'yı izler gibi oldum. Lahm ceza sahası çizgisine kadar geliyor dışa pas veriyor ben anlamadım. Orada orta kesse gol ihtimali daha yüksek. İçeride kafa vuramayacak bir tane topçu yok. Madrid forever...

Sonuç;
Robben büyük bir balon. (Bu adam Hollandalılara dünya kupasını kursaklarında bırakmıştı. Hatırlıyorum Casillasla karşı karşıya iki pozisyonu harcamıştı.)
Kanat organizasyonu her türlü ezmiştir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı