Bayern Münih tekrardan şampiyon

Petri

Kilopat
Dortmund şampiyonluk maçında Mainz ile 2-2 berabere kalarak elindeki şampiyonluk fırsatını tepti. Bayern ise Musiala’nın 89. dakikada attığı gol ile kupaya uzandı.

Ne yazık ki bu sene de olmadı. Dortmund gene şampiyon olamıyor.

D7FD1A40-F105-4965-8CA8-BBF9BE90E388.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu yüzden Bundesliga sıkıcı 2-3 tane takım dışında hiç kimse şampiyonluk mücadelesine katılamıyor katılanlarda hep Bayern-den mağlup oluyor.Kim bilir belki ilerde Premier Lig gibi Bundeligada 7-8 takımın şampiyonluk yarışına girdiği bir lig olur.

O degil de Schalke yine küme düşmüş. Yılların Schalke 04'u asansör takım oldu gitti.

Bayern'in şampiyonluğuna ise şaşırmadım, hatta Koln maçı 1-1 olduktan sonra bile bunlar şampiyon olur diyordum, zira 82. dakikada 1-1 olmasına rağmen hiç telaş yapmadılar oldukça sakinlerdi takım olarak. Dortmund ise daha maçın başında çok telaşlı bir ruh haliyle oynuyordu, tecrübe kazandırdı diyebiliriz.

O degil de Schalke yine küme düşmüş. Yılların Schalke 04'u asansör takım oldu gitti.
Hocam eskilerin takımı şu an da ne halde ya 🙁.
Bayern'in şampiyonluğuna ise şaşırmadım, hatta Koln maçı 1-1 olduktan sonra bile bunlar şampiyon olur diyordum, zira 82. dakikada 1-1 olmasına rağmen hiç telaş yapmadılar oldukça sakinlerdi takım olarak. Dortmund ise daha maçın başında çok telaşlı bir ruh haliyle oynuyordu, tecrübe kazandırdı diyebiliriz.
Evet, hocam o kadar haklısınız ki. Bir Dortmund taraftarı olarak Bayern’in 10 kat daha iyi oynadığını düşünüyorum şampiyonluk maçını.

Geri
Yukarı