Baygınken hastaneye aldılar ama kimlik vs soran olmadı

Lemon MUSK

Hectopat
Ya dün sokakta rahatsızlanıp bayılmışım ambulansa falan bindirip şehir hastanesine götürmüşler. Benim merak ettiğim 18 yaş altı olup herhangi bir kimlik bilgisini geçtim ismimi bile sormadan tahlil alıp aynı gün içinde taburcu oldun diyerek nasıl gönderdi bu adamlar sonradan bir şey falan çıkar mı tek merak ettiğim bu.

Acil vaka olduğunuz için sormamış olabilirler, yanınızda cüzdanınız var mıydı? Eğer varsa kimliğinize oradan bakmış olabilirler.

Hocam yanımda cüzdan vardı evet hatta şimdi aklıma geldi otobüs kartım içindeydi T.C. No'nun sadece bir kısmı yazıyor ama sanırsam isim soyisimden benimle aynı isme sahip kişilerin T.C.'lernin bir kısmından doğruladılar ama insan hiç aileye falan haber vermez mi 5 gibi hastaneye yatıp 7:30 gibi taburcu ettiler bu kadar kısa sürmesi bile beni şaşırttı.

Hocam yanımda cüzdan vardı evet hatta şimdi aklıma geldi otobüs kartım içindeydi T.C. No'nun sadece bir kısmı yazıyor ama sanırsam isim soyisimden benimle aynı isme sahip kişilerin T.C.'lernin bir kısmından doğruladılar ama insan hiç aileye falan haber vermez mi 5 gibi hastaneye yatıp 7:30 gibi taburcu ettiler bu kadar kısa sürmesi bile beni şaşırttı.

Tahlil sonuçlarını alabilmeleri için T.C. bilmeleri lazım mantıken bir şekilde öğrenmişler.

Ailenize ulaşamamış olabilirler mi acaba? Veya kısa sürede sizi taburcu edecekleri için yormak istememişlerdir belki.

Ailenize ulaşamamış olabilirler mi acaba? Veya kısa sürede sizi taburcu edecekleri için yormak istememişlerdir belki.

Yok hocam hiçbir şekilde aramamışlar az uz hatırlıyorum annemin telefon numarasını vermeye çalışıyordum eve geldiğimde arama kayıtlarında vs hiç yabancı numara yoktu. Dediğiniz gibi yormamak için yapmış olabilirler.

Yok hocam hiçbir şekilde aramamışlar az uz hatırlıyorum annemin telefon numarasını vermeye çalışıyordum eve geldiğimde arama kayıtlarında vs hiç yabancı numara yoktu. Dediğiniz gibi yormamak için yapmış olabilirler.

Çok geçmiş olsun. Umarım bir daha böylesine bir durumu yaşamazsınız hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı