Satılık Bayi fiyatına alınan ürün satışları

Hocam merhaba.
Satışınızı baltalamak gibi olmasın ancak, kar payı eklemiyorsanız eğer uğraştığınıza değmez açıkcası.
Örnek olarak, ilk mesajda GTX 1050 Ti örnek verilmiş 750TL denmiş.
MSI GEFORCE[emoji768] GTX 1050 TI 4GT OC - 4GB GDDR5 Ekran Kartı
670TL şuan farklı bir marka. Aralarında fark yok.
i5 6400 işlemci de öyle:
INTEL Core i5-6400 up to 3.30 GHz LGA1151 İşlemci (6. Nesil Skylake)
daha ucuz. Ki eklenen kargo ücreti vs. derken fiyatları iyice artacaktır.
GTX 1060, 1070 ve 1080 de aynı şekilde, eksen bilgisayar'da daha ucuza geliyor son müşteriye.
Eğer kar payı koymuyor iseniz, kaybettiğiniz vakite değmez açıkcası. Ancak kar payı var ise, hayırlı satışlar dilerim :)
Şöyle bir durum söz konusu. Dediklerinizde haklısınız. Fakat üstte belirttiğim gibi. Bu tür siteler (sinerji, eksen, novabilgisayar) ürünleri bizim yaptığımız gibi bu tarz toptancı sitelerden ürün alıyorlar fakat;
Neredeyse bütün ürünleri toplu alıyorlar. Yani bir ekran kartının bir modelinden sadece 100 tane sipariş edip, toplu alımlarda ki indirimden yararlanıyor ki bizde öyle yapıyoruz. Turizm sezonu öncesi termal yazıcılardan 1000 tane sipariş ediyoruz. Bayi fiyatı 120 dolar olan ürün bize 96 dolara geliyor. İşte siteyle benim verdiğim fiyat arasında ki fark bu. Kar payı koyuyor diyen arkadaş mail adresimden iletişime geçelim. Ona k. adı ve şifreyi vereyim. Cidden kar payı var mı yok mu görelim. Ki farklı bir durum var ki zaten bu siteler zaten sürümden kazandıkları için, bayilerin artan dolar kurundan dolayı, fiyatta ki yaptıkları düşüş her türlü o ürünün fiyatının düşmesine sebep oluyor. Ki SSD fiyatlarına da bir bak derim. Bizim sitede ADATA marka 128 GB SSD 172 Tl'ye gelirken mediamarkt.com'da 215 lira. Ki zaten ben şunu da belirttim. Karşılaştırma yapın, ucuza varsa gidin ordan alın. Ki illa her üründe olmasa bile ucuzu çıkacaktır. Buna benim bir lafım yok.

Merhaba, Gigabyte Z170X-Gaming 7 fiyat alabilir miyim

275$=970 TL+Kargo

Son düzenleme:
Senin dediğin ile benim dediğim olay farklı sanırım. Seninkinde direk sen alıp satışını yapıyorsun. Benim dediğim sadece internet üzerinden satışı gerçekleştirilen bir şey. Bayilik verilen kişilerin arkadaş çevrelerine üstüne ufak karlar koyup sattığı bir yöntem. Örneğime baktığında farklılığı anlayabilirsin . Bende aynı sistemden bahsediyoruz sanmıştım. Kusura bakma. Herhangi bir itham söz konusu değildir.

Laptop için DDR4L 1.2V 2133MHz SODIMM

Yeni konular

Geri
Yukarı