Bayiden nasıl motor çıkarılır?

Merhaba 1 1.5 ay sonra motosiklet alacağım. İlk motosikletim olacak Honda CB250 almak istiyorum ancak sıfır motor bayide yok diyorlar. İkinci el liste fiyatının üstüne satıyorlar madem yok nasıl bu adamlar satıyor. Yamaha almak isterdim ancak hem ilk motorum hem de Honda motor açsıından bulunurabilirlik açısından daha iyi diye biliyorum. Ya ekstra para verip ikinci elden sıfır alacağım ya da Pulsar NS200 alacağım ne düşünüyorsunuz ne yapayım? @Görkem Umut

Başkan yanlış anlamada ilk defa motor motorun olacakmış sence 250CC sana yeter mi gelecek bisiklet sürmüyorsunuz NS200 alsanız torktan zaten gaz açamazsın.

@keremph hangi şehirdesiniz? Duke 250 de güzel tabii ama sizin düşüncenize göre kaza yapacak olsanız cappucino 50 ile de kaza yaparsınız. Deneyim fark ettirmez.

Görkem yazdıklarını okudum yazdığın şeyler çok saçma. Yazdığın kaza yaparsanız eğer 50CC'lik bir motor ile de kaza yaparsın yazmışsın 50CC ile - 390 ya da - 250CC motorun gücü aynı mı :D. İstediğin kadar eğitim al bazı şeyler tecrübe ister ben bu arkadaşın yerinde olsam NS200 ya da Benelli 125 tercih ederdim motor arabaya benzemez biraz gaz açarsın yerde bulursun kendini utanmadan bir de Duke 390 yazmışsınız çok komiksiniz NS200 kullanıcısıyım ben bile 390 zor kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Başkan yanlış anlamada ilk defa motor motorun olacakmış sence 250CC sana yeter mi gelecek bisiklet sürmüyorsunuz NS200 alsanız torktan zaten gaz açamazsın.

Görkem yazdıklarını okudum yazdığın şeyler çok saçma. Yazdığın kaza yaparsanız eğer 50CC'lik bir motor ile de kaza yaparsın yazmışsın 50CC ile - 390 ya da - 250CC motorun gücü aynı mı :D. İstediğin kadar eğitim al bazı şeyler tecrübe ister ben bu arkadaşın yerinde olsam NS200 ya da Benelli 125 tercih ederdim motor arabaya benzemez biraz gaz açarsın yerde bulursun kendini utanmadan bir de Duke 390 yazmışsınız çok komiksiniz NS200 kullanıcısıyım ben bile 390 zor kullanıyorum.
Hocam büyük ihtimalle cb250 bulursam alıcam.

KTM serilerinde elektronik gaz kolu olduğu için diğer markalara göre daha kolay gaz dozajlaması yapılıyor ve çevirme esnasında boşluk yok. Baktığınız aralıkta tcs viraj abs si veren herhangi bir KTM modeli yok RC390 hariç. Bu sebeple sıfır Duke 250 2. el Duke 390a göre daha güvenli ve elden çıkması kolay olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı