Bayonetta 2 bilgisayarda nasıl oynanır?

İşletim sistemi
Windows 10

Doğukl

Hectopat
Başlıkta anlaşılacağı gibi Bayonetta'nın ilk oyununun Steam versiyonunu oynamıştım. İkinci oyunu bilgisayarda yokmuş. Emulatorü ve oyunu indirebileceğim bir yer var mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Hocam bilgisayarınız bu emulatörün özelliklerini karşılayacak özelliklerde ise bu emulatörden oynayabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bir de bu emülatör var onun için bayonetta 2 linkini buldum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aynı işlemleri Bayonetta 2'ye uygulayarak oynayabilirsin.
Hocam bir de bu emülatör var onun için bayonetta 2 linkini buldum.
Aga Wii U konusunda rom sayfalarına güven olmaz bu program aracılığıyla indirmen gerekir.

Aynı işlemleri bayonetta 2'ye uygulayarak oynayabilirsin.

Aga Wii'u konusunda ROM sayfalarına güven olmaz bu program aracılığıyla indirmen gerekir.

Wiiu USB helper güvenilir kaynak mı?

Tekrar rahatsız ediyorum kusura bakma. İnternetten biraz baktım da karşı tarafın madencilik yapma gibi bir olayı varmış doğru mu?
Hayır, nereden indirdiğini bilmeyen ilk gördükleri siteden birşey indirenlerin yorumları.
Aynısını fake Fitgirl sitelerinden indirenlerde yazıyor mining virüsü girdi diye, adam daha nereden indireceğini bilmiyor.

Bu siyahi abimizin verdiği linkleri kullanırsan hiçbir sorun olmaz, çok kral adam.

Yeni konular

Geri
Yukarı