Bayram harçlığı ile ne yapılabilir?

ömeravcc

Centipat
Arkadaşlar şu an 1700 küsur param oldu olacak. Bu para ile ne yapılabilir? Oyun gibi şeylere para harcamak istemiyorum zaten bilgisayar çok iyi değil. (ama eğlenceli ucuz oyunlar olursa olabilir.) Ne gibi hobiler yapılabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar şu an 1700 küsur param oldu olacak. Bu para ile ne yapılabilir? Oyun gibi şeylere para harcamak istemiyorum zaten bilgisayar çok iyi değil. (ama eğlenceli ucuz oyunlar olursa olabilir.) Ne gibi hobiler yapılabilir?

Yemek yiyebilirsiniz. Bizim sülalede şöyle bir şey var parayı kazandın mı yiyeceksin sonuçta hayata bir kere geliyorsunuz hocam. Para biriktirmek ister misin bilmiyorum ama çok tavsiye etmem eğer çok istediğin bir şey yoksa. Onun dışında üstüne başına bir şeyler alabilirsin, yaz geliyor tişört vb. kıyafetler alabilirsin.

Kenara at dursun cebinde harçlık olsun kıza denk gelirsin bir şey ısmarlayacak olursun cebinde para bulundur.

Onun dışında gitar alabilirsin çalması zevkli oluyor. Paranı harcama gereksiz şeylere.

Hocam 1700'e nasıl bilgisayar bulsun? Ha donanım yükseltmesi olarak diyorsanız yükseltebilir o bütçeye ama yeni bilgisayar filan alamaz.
Alsın demedim hocam. adım atsın. bi anakart bulabilir mesela

Biriktirmeye başlayabilir demek istemiş arkadaş 1700 tl ye alınamayacağını bildiğini düşünüyorum. Adım atabilirsin demiş zaten alsın dememiş.
Aynen öyle hocam.

Bu anakartı alır arkadaş. yavaş yavaş toplayıp halleder her şeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı