Bayram hediyesi veren kazıkçılar!

mevsres

Kilopat
Makaleler
7
Daha fazla  
Arkadaşlar az önce bir adam geldi bize bir kart verdi. Biz işte şu şu mağaza çalışanlarıyız bayramda hediye dağıtıyoruz bu kartlartın içinde 4 tane hediye var biri size çıkabilir. Bu sizde kalsın biz biraz sonra gelip bu kartı açacağız, falan filan dedi ve gitti. Adam geldi işte bunun içinden her şey çıkabilir falan filan açtı kol saati çıktı, şimdi biz size biraz sonra Elektirikli Süpürge getireceğiz siz 2 hafta sonra 520 TL ödemeye taksitle başlayacaksınız. :)

Bu mu lan hediye?

Dolandırıcı dolu etrafta böyle, kapıyı açmayın, açarsanız da hiçbir şey almayın, teşekkür ederim diyin - bunların bir üstü gaspçılar ve hırsızlar oluyor aman dikkat.

Kars'lılar. Alibeyköy'de yedikleri dayak yetmemiş mi sorsanıza. :D
Elektrikli süpürgeleri de güya torbasız su filan da çekiyor. Plastik çöp kovasına motor ile hortum takmışlar gibi birşey.
Bize de kol saati çıkmıştı :D

Aynısı yaz tatilinde başımıza gelmişti. Hatta bloga yazacaktım ama üşendim yazmadım. Herif geldi bu kutudan hediye çıkarsa 100 lira ödemeyi kabul ediyor musunuz dedi bizde mal gibi evet dedik. Sonra kutudan 5 liralık kol saati çıktı herif parayı istiyor :D Biz vermedik tabi parayı vermiyoruz git polis çağır dedik adam gitti bidaha da gelmedi :D Sakın parayı ödemeyin.

Aynısı bizim kapıya da geldi. Eğer kol saati çıkarsa öğrenci arkadaşlarımız için 100 ₺ vermelisiniz. :D Allahtan saat çıkmadı. :D 5 ₺ lik saate 100 ₺? WTF.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı