Bayram tasarımı nedir?

srcn90

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Gümrük Muhafaza Memuru
Tıkladığınızda gideceğiniz profil ayarlarında "bayram tasarımı" diye bir seçenek var. Meraktan soruyorum ne bayramı bu? Yani hani Ramazan Bayramı'nda veya Kurban Bayramı'nda böyle herhangi bir efekt vs. yapıldığını hatırlamıyorum da. Yeni yıl efekti falan dense anlarım da "bayram efekti" diye kastedilen bayramın kültürümüzde pek bir yeri yok. Aynı hassasiyet dini bayramlarımızda gösterilmezken neden Hristiyan adetlerine bu kadar önem veriliyor? Tekrar belirtmek isterim; evet yeni bir yılın başlangıcı, takvimlerin değişmesi vs. bizler için de önemli/güzel/heyecan verici ama bayram olarak lanse edilmesini pek sindiremedim ki bizim esas dini bayramlarımız için herhangi bir çalışma yapılmaz iken... Ayrıca bu site de sadece (çoğunlukla) Türkiye'de hizmet veren bir platform. Konuyu onaylayan moderatörden ricam gereksiz tartışmalara yol açmamak adına mesajlara kapatsın, konuya bakan arkadaşlar da bana katılıyorsa sadece beğensin. Geri kalan da istediği ifadeyi atabilir.

tcpt.png

Cümle direkt olduğu gibi çevrilmiş. Eklentiyi de biz yapmadık yapılmış bir eklentiyi ekledik ve sadece kar yağıyor bunu nasıl Hristiyan adetlerine bağlayabildiniz? Bir tık abartmışsınız sanki :)

Yeni konular

Geri
Yukarı