Bayram tatili 9 gün mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Thrian

Hectopat
Merhaba. Benim bazı öğretmenlerim okul tatil oldu dedi, bazıları olmadı dedi. Acaba bayram tatili uzatılıp 9 gün mü oldu?

Merhaba. Benim bazı öğretmenlerim okul tatil oldu dedi, bazıları olmadı dedi. Acaba bayram tatili uzatılıp 9 gün mü oldu?

Akşam açıklayacaklarmış galiba. "kardeşim söyledi bana bunu yanlışta olabilir."

Kabine toplantısında bahsedilmemiş. Bilim kurulunun da bunla bir alakası yok. Olmayacak gibi. Ama umarım olur.

Hayır 9 gün olmadı. Dün akşam Kabine toplantısı sonrası ve bugün saat 15'te Bilim Kurulu toplantısı sonrası açıklamalar yapıldı. Bayram tatili ile ilgili hiç bir cümle geçmedi. Verecek olsalar şimdiden hazırlarlardı fakat vereceklerini düşünmüyorum.

Olsa da olmasa da zaten o hafta boyunca kimse okula gelmeyecek.
Normal de bende gitmezdim ama beni bilen bilir okuldan nefret eden biri olduğum için devamsızlıklarım baya fazla. Artık biraz daha yaparsam bu gidişle sınıfta kalacağım. 19 gün devamsızlığım var. Hem de sadece 1 tanesi özürlü. :(

Normal de bende gitmezdim ama beni bilen bilir okuldan nefret eden biri olduğum için devamsızlıklarım bayağı fazla. Artık biraz daha yaparsam bu gidişle sınıfta kalacağım. 19 gün devamsızlığım var. Hem de sadece 1 tanesi özürlü. :(

Akıllı saatin falan varsa oyun yükle oyna tenefüslerde falan.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı