"Bazı ayarlar kuruluş tarafınızdan yönetilir" mesajı nedir?

YasuoXx

Decapat
Daha fazla  
RAM
12
Ekran kartı
NVIDIA QUADRO 600
İşlemci
INTEL XEON CPU E3-1245 V2 3.40 GHZ
Merhaba iyi günler bunu neden aldım bilmiyorum. Çünkü bilgisayarda hiçbir şey yapmadım bakınca Windows Update bazı ayarlar kuruluş tarafından yönetilir diyor her yere baktım çözüm için ama bir şey bulamadım bilgisayar kendi kendini kapatıp güncelleştiriyor zaman ayarlayamıyom Windows güvenlik duvarını kapatamıyorum BT yöneticinize başvurun diyor halbuki bu benim kendime ait bilgisayarım hiçkimseyle alakası yok.

Screenshot_3.png

Dosya Ekleri

• Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    135,6 KB · Görüntüleme: 31
Merhaba iyi günler bunu neden aldım bilmiyorum. Çünkü bilgisayarda hiçbir şey yapmadım bakınca Windows Update bazı ayarlar kuruluş tarafından yönetilir diyor her yere baktım çözüm için ama bir şey bulamadım bilgisayar kendi kendini kapatıp güncelleştiriyor zaman ayarlayamıyom Windows güvenlik duvarını kapatamıyorum BT yöneticinize başvurun diyor halbuki bu benim kendime ait bilgisayarım hiçkimseyle alakası yok.

Eki Görüntüle 1276154

Lisansınızı nasıl elde ettiniz?

Windows'un büyük işletmeli firmalar için geliştirdiği sürüm.

Ayarlar/Gizlilik/Tanılama ve Geri Besleme altındaki Tanılama ayarlarını Temel'den Tam olarak değiştirip deneyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anladım hocam. O zaman diğer seçenekle deneyebilirsiniz. Bir de Windows Insider ile bu yazı çıkabilir.

Windows Insider programına bir ara katılmıştım ama sonra çıktım.
Lütfen olmuyor yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı