"Bazı ayarlar kuruluşunuz tarafından yönetilir." hatası

Bilgisayarıma internet Kafe'den flaşa attırdığım Windows 10'u kurdum ancak Windows Update kısmında başlıktaki hatayı alıyorum. Microsoft sitesindeki çözümü, şu videodaki çözümleri denedim ancak herhangi bir sonuca ulaşamadım. Windows lisanslı değil, lisanslayacağım ancak bu hatayı alırken lisanslamak ne kadar doğru bilemiyorum. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

Ek Açıklama 2023-04-04 173156.png

Bilgisayarıma internet Kafe'den flaşa attırdığım Windows 10'u kurdum ancak Windows Update kısmında başlıktaki hatayı alıyorum. Microsoft sitesindeki çözümü, şu videodaki çözümleri denedim ancak herhangi bir sonuca ulaşamadım. Windows lisanslı değil, lisanslayacağım ancak bu hatayı alırken lisanslamak ne kadar doğru bilemiyorum. Yardım ve önerilerinizi bekliyorum.

Eki Görüntüle 1727055
Microsoftun sitesinden mi indirdiniz windowsu genelde kayıt defteri yoluyla güncelleştirmeleri devre dısı bırakınca bu hata geliyor

Şuan bilgisayarda bu update sorunu harici bir sorun yoksa Microsoft'un kendi sitesinden Media Creation Tool indirip kendiniz format flash belleği oluşturun derim. Tekrardan format atıp temiz kurulumla kullanırsınız. Bu sorunu çözmekle uğraşmak yerine vakit kazanırsınız diye düşünüyorum.

Şu linkten aşağıda aracı şimdi indirin kısmından indirip yapabilirsiniz.

@Schwerer Gustav Dediğinize uygun bir rehber, video paylaşabilir misiniz acaba? Yani formatı nasıl atabileceğim hakkında.
Tabii ki buyrun;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Flash belleği bu videodaki gibi hazırlayın. Daha sonra PC'yi Flash belleğinizden boot edersiniz.

Tabii ki buyurun;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Flash belleği bu videodaki gibi hazırlayın. Daha sonra PC'yi Flash belleğinizden boot edersiniz.

Sanki ilk kurulum gibi flashı takıp boot etmem gerekiyor doğru anlıyor muyum?

Evet hocam. Format atacaksınız.

Teşekkür ederim.

Güncelleme: Üstte bulunan videodaki gibi usb belleği hazırladım ve bilgisayarı kapatım usb den boot ettim. Windows'un kurulacağı disk seçiminde önüme çıkan disk bölümlerini sil diyerek sanırım temiz kurulumu tamamlamış oldum ve sorunum çözüldü.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı