Bazı mesajlarda çözümlerin alakasızlığı

576864

Kilopat
Makaleler
3
Bazı kişiler (genelde konu açanlar) konunun çözümünü tam anlamıyor. Bazıları rastgele Google'dan cevaplarını alıyor veya Technopat Sosyal'in alakasız konularını veya mesajını kesit alıp atıyorlar. Daha sonra yanlış yapan adam tekrar konu açıyor. Bu sefer olmadı diye çözüm diye işaretlenenlerin kontrol edilmesini istiyorum. Amaç doğru olsun çözüm puanı kasmaya çabalamasınlar.

Bazı kişiler (genelde konu açanlar) konunun çözümünü tam anlamıyor. Bazıları rastgele Google'dan cevaplarını alıyor veya Technopat Sosyal'in alakasız konularını veya mesajını kesit alıp atıyorlar. Daha sonra yanlış yapan adam tekrar konu açıyor. Bu sefer olmadı diye çözüm diye işaretlenenlerin kontrol edilmesini istiyorum. Amaç doğru olsun çözüm puanı kasmaya çabalamasınlar.
Kesinlikle katılıyorum. Ayrıca zaten konuya verilmek istenen cevap verilmişse neden mesajın aynısını yazıp mesaj kasıyorlar
mesajı beğenip geçsinler.

Kafaya takmayacaksiniz boyle seyleri elden bir sey gelmiyor cunku moderatorlerin cogunun dogru duzgun inceledigini acikcasi dusunmuyorum. Ben de bir cozum raporunu iki kez gonderdim diye ceza alayim, adalet bu iste. Ben saldim artik. Uyariyi raporla falan demeyin, rapora donus olmadi ve actigim konu silindi geri donus olmadan. Ek olarak raporladigim icerik konu acinca cozum isaretlendi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı