Çözüldü Bazı oyunlarda sesli sohbet çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Reptied

Centipat
Bazı oyunlarda (Steam, Discord, Valorant) gibi uygulamalarda sesli sohbet çalışmıyor ama YouTube gibi uygulamalar çalışıyor. Bir de Windows galiba beta sürümüne geçiş yaptı (sağ altta Build 21277... yazıyor) nasıl düzeltebilirim?
Windows 10 Pro.

Çözüm
Merhaba bu ayarlarında mikrofon kapanmasıyla ilgili olabilir yani söyle deyim bende de ses gelmiyordu ben söyle düzelttim Windows arama yerine > mikrofon gizlilik ayarları yazıp tıkla > uygulamaların mikrofona erişmesine izin ver seçeneği var orayı işaretle ve onun üstündeki tikide aç. Yardımcı olduysam beğenip yorumumu sabitle :)
Merhaba bu ayarlarında mikrofon kapanmasıyla ilgili olabilir yani söyle deyim bende de ses gelmiyordu ben söyle düzelttim Windows arama yerine > mikrofon gizlilik ayarları yazıp tıkla > uygulamaların mikrofona erişmesine izin ver seçeneği var orayı işaretle ve onun üstündeki tikide aç. Yardımcı olduysam beğenip yorumumu sabitle :)

Çözüm
Teşekkürler, çalıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı