Bazı oyunlarda sunucuya bağlanamamak

devl

Yoctopat
Daha fazla  
Fortnite, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege, Conqueror's Blade gibi oyunlarda sanki internetim yokmuş gibi oyuna bağlanamıyorum, oyuna giriyorum bir süre bekledikten sonra sunucuya bağlanılamadı, istemci bağlantısı yapılamadı veya zaman aşımı gibi hatalar alıyorum. Sebebini biliyorsanız yardımcı olursanız sevinirim. Bu sorunu başkalarındada gördüm ancak çözüm bulamadım, muhtemelen kasaya Wi-Fi bağlamak için bir flash kullanıyorum ondan dolayı olabilir.

DNS değiştirdim, söz konusu oyunları sildim yükledim, güvenlik duvarında oyunlara internet gidip gitmediğini kontrol ettim.
İnternetimde bir problem yok, her şeyi yapıyorum ve sorunsuz yapıyorum ancak bu oyunlar sanki internetim yokmuş gibi açılmıyor.

@FurkanKutlu bunu tam olarak nasıl yaparım?
Bu şekilde.

AE519C5F-B2D8-49F5-BCE9-EFD185859966.jpeg

Telefon internetini bağlayıp oyuna girdim şaşırtıcı şekilde sorun olmadı sonra hali hazırda kullandığım apart internetine girince atmadı şimdilik böyle idare edicem sanırım sorunu çözene kadar :/

Telefon internetini bağlayıp oyuna girdim şaşırtıcı şekilde sorun olmadı sonra hali hazırda kullandığım apart internetine girince atmadı şimdilik böyle idare edicem sanırım sorunu çözene kadar :/
Çok iyi olmuş hocam. Sizin adınıza çok sevindim. Aklıma başka bir şey gelseydi önerecektim ama gelmedi. Kusura bakmayın lütfen.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı