Bazı oyunları açınca bilgisayar yeniden başlıyor

Redoness

Decapat
Daha fazla  
Bazı oyunları açınca (Call of Duty Warzone ve Dead by Daylight) bilgisayar yeniden açılıyor. Dead by Daylight oyununu tam ekran olarak açtığımda yine aynı sorunu yaşadım. Sonra pencereli olarak açtığımda düzeldi acaba sorun neden kaynaklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazı oyunları açınca (Call of Duty Warzone ve Dead by Daylight) bilgisayar yeniden açılıyor. Dead by Daylight oyununu tam ekran olarak açtığımda yine aynı sorunu yaşadım. Sonra pencereli olarak açtığımda düzeldi acaba sorun neden kaynaklı?
Sıcaklık değerlerini kontrol edin bakalım.

Sıcaklık değerlerini kontrol edin bakalım.

Hocam sıcaklık değerleri CPU: 37, GPU: 35 ve daha oyunu açamıyorum ki nasıl ısınsın. Bu arada sistem bu İncehesap'tan aldım 3 gün önce PCH S Class 1.1 [PC Hocası] | AMD Ryzen 5 5500 | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6700 XT 12 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Hocam sıcaklık değerleri CPU: 37, GPU: 35 ve daha oyunu açamıyorum ki nasıl ısınsın. Bu arada sistem bu İncehesap'tan aldım 3 gün önce PCH S Class 1.1 [PC Hocası] | AMD Ryzen 5 5500 | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6700 XT 12 GB | 480 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

LoL oynarken değerler bu.

Yardım edebilecek var mı arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    107,7 KB · Görüntüleme: 22
Son düzenleme:
Yeni bir şey fark ettim prize başka kablo takınca da bilgisayar kapanıyor. Prizde sorun yok o zaman sorun PSU'da mı oluyor acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı