Bazı sitelerde güvenli bağlantı kurulamadı hatası

FCLivorno

Hectopat
Yer
Leningrad
Bazı sitelerde ve özellikle de gittigidiyor.com da oldukça sık yaşadığım bir sorun. Gittigidiyor.com görevlilerine de defalarca anlatmama rağmen sorunu çözemiyorum. Neden oluyor bu? Genellikle Firefox tarayıcıda oluyor. Az da olsa bazen de Google Chrome’da.

Yeni Microsoft PowerPoint Sunusuttt.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da oluyor arada sırada. Şimdi nedenlerini söyleyeyim; virüs ve türevi zararlı yazılım fakat bunun cihazında olma ihtimalinin yanında modemde de olma ihtimali var az da olsa. Bir diğeri ise internet sağlayıcından kaynaklı bir sorun olabilir. Başka bir cihazla denediğinde de oluyor mu bu ? Sana bir önerim var USB'ye linux yazdırıp kurmadan denemek için boot edip yine dener misin ?

• Bu tarz hatalar genellikle yasaklı sitelerde ya da Yavaş ağ bağlantısından kaynaklı oluyor.
  • Ayriyeten kullandığınız tarayıcıların güncel olduğundan emin olun.
  • Tarayıcı geçmişini çerezlerde dahil temizleyin.
Firefox önbelleği nasıl temizlenir? | Firefox Yardımı
Chrome tarama geçmişinizi silme - Android - Google Chrome Yardım
  • Bağlantıdaki rehbere göre İnternet ayarlarınızı sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsin.
Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı

• Bu tarz hatalar genellikle yasaklı sitelerde ya da Yavaş ağ bağlantısından kaynaklı oluyor.
  • Ayriyeten kullandığınız tarayıcıların güncel olduğundan emin olun.
  • Tarayıcı geçmişini çerezlerde dahil temizleyin.
Firefox önbelleği nasıl temizlenir? | Firefox Yardımı
Chrome tarama geçmişinizi silme - Android - Google Chrome Yardım
  • Bağlantıdaki rehbere göre İnternet ayarlarınızı sıfırlama işlemini gerçekleştirebilirsin.
Complete Internet Repair ile İnternet Bağlantı Ayar Onarımı
Sebebini bir türlü anlamadım. Pek anlamıyorum bu işlerden. Sorun Windows 7 dedir diye format atmıştım yine düzelmedi. Genel olarak gittigidiyor'da oluyor hep. İnternet Bağlantı Ayarları Onarıcısı işe yarar mı bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı