Bannerlord başlangıç önerisi

Yeyil

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Önce imparatorluk ile başlayıp kendi krallığımı kurup kalradyaya hükmettim. Şimdi batanya ile başlayıp bayağı genişlettik ama oyunu kırdım ve 1.2K izcilik puanı oluştu. Bundan dolayı bunu bahane edip KYK'den dönünce oyunu yeniden kurup baştan başlayayım diyorum krallıktan tutun başlangıç seçeneklerinden ne seçmemi istediğinizi söylerseniz belki hikaye tarzı bir seri paylaşabilirim burada.

@nemo @Cursor

Batanya veya sturgiya ile oynamanı tavsiye ederim.
Başlangıç seçenekleri ise senin oynama zevkine kalmış.

Hiç silahlara tecrübe basmadan oynamayı dene istersen.

Batanya ile başlayıp kendi krallığımı oluşturdum dediğim gibi. Ama oyunu kırdım 1.2 k izcilik var karakterde. Silahlara tecrübe basmak derken yeteneklerini açmadan diyorsunuz sanırım?

Challenge olsun diyorsan sadece haydutları alıp yetiştirdiğin, yağmacı ve pis bir karakter oynayabilirsin. Kendi krallığını kurup Kalradya'ya terör estir, soylulardan sadece zalimleri kendi safına çek ve tutsak tutma, kafa koleksiyonu yap. Aseray seçip 40 Haramiler rolü yapmak hep aklımda aslında. :D

Daha normal bir oynayış için ben hep Kuzait seçerim. Arkaya Moğol ezgileriyle düşmanlarını ok yağmuruna tut. Ya da Kuzait bize ters, gerçek Türk biziz deyip Büyük Selçuklu'yu kur. :D

Üçüncü seçenek olarak asil bir şövalye rolü yapabilirsin, Vlandiya başlayıp turnuvalardan turnuvalara katılırsın ve paralı askerlik yaparsın. Zamanla şan ve para elde edince Vlandiya'ya katılırsın.

Ve son olarak Can Sungur'un Arif ticaret rolüne atıf olarak bir kervan sahibini oynayabilirsin. Savaşmak yok, full ticaret. Düşmanları da parayla satın alırsın, oyunu hiç savaşmadan bitirmeye çalışırsın. :D

Challenge olsun diyorsan sadece haydutları alıp yetiştirdiğin, yağmacı ve pis bir karakter oynayabilirsin. Kendi krallığını kurup Kalradya'ya terör estir, soylulardan sadece zalimleri kendi safına çek ve tutsak tutma, kafa koleksiyonu yap. Aseray seçip 40 Haramiler rolü yapmak hep aklımda aslında. :D

Daha normal bir oynayış için ben hep Kuzait seçerim. Arkaya Moğol ezgileriyle düşmanlarını ok yağmuruna tut. Ya da Kuzait bize ters, gerçek Türk biziz deyip Büyük Selçuklu'yu kur. :D

Üçüncü seçenek olarak asil bir şövalye rolü yapabilirsin, Vlandiya başlayıp turnuvalardan turnuvalara katılırsın ve paralı askerlik yaparsın. Zamanla şan ve para elde edince Vlandiya'ya katılırsın.

Ve son olarak Can Sungur'un Arif ticaret rolüne atıf olarak bir kervan sahibini oynayabilirsin. Savaşmak yok, Full ticaret. Düşmanları da parayla satın alırsın, oyunu hiç savaşmadan bitirmeye çalışırsın. :D

Ümit ozdağ olsak nasıl olur :D veya Technopat krallığı da kurabilirim. İmparatorluktan başlayıp falan.

Geri
Yukarı