Bazı sitelerde oturumu sürekli açık tutamamak

VP67

Hectopat
Herkese selam. Konuyu açma sebebim oturumu sürekli açık tutma seçeneği. Bu kutucuğu işaretlediğim halde tarayıcıyı kapatıp açtığım zaman alışveriş sitelerine girerken tekrar oturum açmam gerekiyor. Technopat, Instagram, Facebook, Twitter, Google, YouTube, Discord gibi sitelerde oturumum açık kalıyor fakat Hepsiburada, Trendyol, N11 vb. alışveriş sitelerinde oturum kapanıyor. Bu siteleri de açık bırakmamın bir yolu yordamı var mıdır?

Sitelerde çerezlere izin verin ve hesabınıza giriş yaparken beni hatırla seçeneği işaretli olsun. Başka bir şey gelmiyor aklıma.

Sitelerde çerezlere izin verin ve hesabınıza giriş yaparken beni hatırla seçeneği işaretli olsun. Başka bir şey gelmiyor aklıma.

Zaten onları yapıyorum. Bu sadece alışveriş sitelerinde oluyor. Yoksa sosyal medya siteleri olsun forum siteleri olsun oturum açık kalıyor. Acaba bir güvenlik önlemi mi bu? Hadi öyle olsa bile şifreler zaten tarayıcıda kayıtlı. Giren her türlü giriş yapar.

Zaten onları yapıyorum. Bu sadece alışveriş sitelerinde oluyor. Yoksa sosyal medya siteleri olsun forum siteleri olsun oturum açık kalıyor. Acaba bir güvenlik önlemi mi bu? Hadi öyle olsa bile şifreler zaten tarayıcıda kayıtlı. Giren her türlü giriş yapar.

Vallahi başka bir şey gelmiyor aklıma.

Güvenlik amaçlı sistem tarafından atılıyorsunuz. Belli bir süre sonra oturum açılmış halde bekleseniz bile F5 yapınca atıdığınızı göreceksiniz.

Geri
Yukarı