Bazı sitelere erişim yok

ekjear

Hectopat
Türk Telekom VDSL internet kullanıyorum ve bazı sitelere erişim sağlayamıyorum modemi sıfırladım ve müşteri temsilcisini aradım modemi kapatıp açtırıp bir şeyler yaptığını söyledi fakat değişen bir şey yok Steam, Microsoft gibi sitelere erişim yok. Steam uygulamasını indirdim o da hata bağlantı hatası veriyor

Türk Telekom VDSL internet kullanıyorum ve bazı sitelere erişim sağlayamıyorum modemi sıfırladım ve müşteri temsilcisini aradım modemi kapatıp açtırıp bir şeyler yaptığını söyledi fakat değişen bir şey yok Steam, Microsoft gibi sitelere erişim yok. Steam uygulamasını indirdim o da hata bağlantı hatası veriyor.

Güvenli internet modu açık sanırım.

Türk Telekom VDSL internet kullanıyorum ve bazı sitelere erişim sağlayamıyorum modemi sıfırladım ve müşteri temsilcisini aradım modemi kapatıp açtırıp bir şeyler yaptığını söyledi fakat değişen bir şey yok Steam, Microsoft gibi sitelere erişim yok. Steam uygulamasını indirdim o da hata bağlantı hatası veriyor.

Türk Telekom güvenli internetse nasıl Technopat'a girdiniz? 😮

Ben Vodafone kullanıyorum tüm yasaklı sitelere hiç bir ayar yapmadan ve vpn,proxy tarzı bir program kullanmadan girebiliyorum nedense anlamış değilim.Senin ki de bir ayrı garipmiş.

Geri
Yukarı