Bazı sitelere girebilirken bazılarına giremiyorum

Aynı sorun bende de mevcut. Twitter Skype bazı alışveriş sitelerini açmıyor mesela. DNS denedim olmuyor telefonumda uygulamaları güncellemiyor. Müşteri hizmetlerini 20 gün önce aramıştım değişen bir şey olmadı. Ama twittera girişte gidince bugün tekrar aradım. Modemi komple resetledim yeniden kurdum hiçbir şekilde düzelmiyor.

Hocalarım sizlerden bir şey rica edeceğim; acaba modem ara yüzünden hat değerlerinizde normalde olmayan bir "gariplik" var mı? Bugüne özel olarak soruyorum, yada mesela speedtest sitesinden hız testi yaparken daha önce kullanmadığı bir server kullandı mı?

Hat değerlerime dün baktığımda aynıydı bir değişiklik yoktu.

Arkadaşlar yaklaşık yarım saat önce falan Discord'dan düştüm ve bir daha ne uygulamadan ne de tarayıcı üzerinden bağlanamadım. Bazı sitelere de giriş yapamıyorum. Modemimi 2-3 kez resetledim. Bilgisayarımı da kapatıp açtım ama hala aynıydı. Evdeki diğer Wi-Fi'ye bağlandığımda tüm sitelere ve Discord'a girebildiğimi gördüm. Kendi kendine birden olan bir şey, ne olduğunu anlamadım. Yardımcı olabilir misiniz, sorunu nasıl çözebilirim?
DNS ile alakalı bir durum olabilir en kötüsü VPN ile girmeyi dene

Hocalarım sizlerden bir şey rica edeceğim; acaba modem ara yüzünden hat değerlerinizde normalde olmayan bir "gariplik" var mı? Bugüne özel olarak soruyorum, yada mesela speedtest sitesinden hız testi yaparken daha önce kullanmadığı bir server kullandı mı?
Benim hat değerlerimde bir değişiklik yok.

Aynı sorun bende de mevcut. Twitter Skype bazı alışveriş sitelerini açmıyor mesela. DNS denedim olmuyor telefonumda uygulamaları güncellemiyor. Müşteri hizmetlerini 20 gün önce aramıştım değişen bir şey olmadı. Ama twittera girişte gidince bugün tekrar aradım. Modemi komple resetledim yeniden kurdum hiçbir şekilde düzelmiyor.
Yanılmıyorsam sorun Türk Telekom'un Güvenli İnternet paketlerinden kaynaklanıyormuş. Güvenli internet ve çocuk aile paketleri kontrolünü kapatınca ya da DNS değiştirince düzelmiş çoğu kişinin sorunu.

bnde de benzer sorun var diğer nete girdiğimde sorun kalkıyor ama kendi netimde outlook.com mail e giremiyorum microsoftun tüm diğer uygulamalarına vs. giriyor ama mail servisine giremiyorum vpn acınca giriyor sadece

Geri
Yukarı