Bazı tuşlar basmıyor

Poacaq

Decapat
Daha fazla  
Dün hiçbir sorun yoktu, fakat sabah laptopu açtığımda 5, 6, G, H, i ve silme tuşunun çalışmadığı fark ettim. Tuşları söktüm fakat işe yaramadı. USB klavyem olmadığı için deneyemiyorum.

Dün hiçbir sorun yoktu, fakat sabah laptopu açtığımda 5, 6, G, H, i ve silme tuşunun çalışmadığı fark ettim. Tuşları söktüm fakat işe yaramadı. USB klavyem olmadığı için deneyemiyorum.

Bunları şimdi nasıl yazdım sorabilir miyim?

Klavyeyi yakın zamanda aldıysanız veya garantisi devam ediyorsa garantiye göndermeyi deneyin. Garantisi yoksa aldığınız markanın servisini arayın, tamir için gönderilmesini isterlerse fazla fiyat çıkarırlar. Tabi Güvenilir olur.

Bizim millet de ne boş şey varsa soruyor. Kopyala yapıştır yapar, ekran klavyesiyle yazar, telefondan açabilir konuyu. Mesaj kasmak için mi yazıyorsunuz?

Mesaj kasmak için burada olsaydım 2 sene boyunca forumda durmazdım.

Dün bu tuşlara hiç bastınız mı? Yeniden başlatmayı denediniz mi? Laptop marka model nedir?

Bunları şimdi nasıl yazdım sorabilir miyim?
Ekran klavyesi
Dün bu tuşlara hiç bastınız mı? Yeniden başlatmayı denediniz mi? Laptop marka model nedir?

Evet bastim, yeniden baslatmayi denedim.

Sadece senmı kullanıyorsun bilgisayarı kardeşin filan varsa belki bir şey yapmıştır.

Kardeşim var fakat 1 haftadır ellemedi.

Klavyeyi yakın zamanda aldıysanız veya garantisi devam ediyorsa garantiye göndermeyi deneyin. Garantisi yoksa aldığınız markanın servisini arayın, tamir için gönderilmesini isterlerse fazla fiyat çıkarırlar. Tabii güvenilir olur.

Laptopun kendı klavyesı.
Sıstem modelım: 1C3-GNB 1445A1P6.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı