Çözüldü Bazı uygulamalarda aniden ses kesiliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gallimaufry

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlarla CS:GO oynarken aniden oyunun sesi gitti. Ses düzeyi karıştırıcısına baktım orada oyun gözükmüyordu. Oyunu kapayıp açınca düzeldi. Ama bugün modlu Minecraft oynarken de aynı şey oldu. Modlu Minecraft'ı açıp kapaması en az 15-20 dk sürdüğü için aynı şeyi yapmak istemedim. Ses ayarlarını kurcaladım bir gelişme elde edemedim. Sonra James Donkey 7.1 710 model olan kulaklığımın ses dosyasını indirmediğim aklıma geldi. Onu da yaptım ama gelişme yok hala. Arada ister oyunun olsun ister masaüstünün kendi sesi olsun sesler kesilmeye devam ediyor ve yeniden başlatmadan da düzelmiyor. Sesi giden uygulamalar ses düzeyi karıştırıcısında görünmüyor.

Arkadaşlarla CS:GO oynarken aniden oyunun sesi gitti. Ses düzeyi karıştırıcısına baktım orada oyun gözükmüyordu. Oyunu kapayıp açınca düzeldi. Ama bugün modlu Minecraft oynarken de aynı şey oldu. Modlu Minecraft'ı açıp kapaması en az 15 20 dk sürdüğü için aynı şeyi yapmak istemedim. Ses ayarlarını kurcaladım bir gelişme elde edemedim. Sonra James Donkey 7.1 710 model olan kulaklığımın ses dosyasını indirmediğim aklıma geldi. Onu da yaptım ama gelişme yok hala. Arada ister oyunun olsun ister masaüstünün kendi sesi olsun sesler kesilmeye devam ediyor ve yeniden başlatmadan da düzelmiyor. Sesi giden uygulamalar ses düzeyi karıştırıcısında görünmüyor.

Kulaklıkta küçük bir temassızlık varmış. Arada temassızlık yapınca oyun içinde hoparlör çıkışı değişiyormuş ondan kaynaklanıyormuş sıkıntım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı