Bazı uygulamalarda virüslü olabiliyor mu?

Ahsg

Decapat
İndirmeyi düşündüğüm bir programla ilgili virüs olduğunu düşünüyorsanız silin vb. şeyler okudum. Bilgisayara WinRAR dosyası halinde inen uygulamalar virüslü mü? Neden normal değil de sıkıştırılmış olarak iniyorlar? Bu program chk dosyalarının formatını dönüştürme programı. WinRAR'lı bir uygulama nasıl çalıştırılır?

Daha az boyutlu olup hızlı inmesi için. Diğer sorularınızı cevaplayamayacağım maalesef.

Dosyaları sıkıştırmak, boyutlarını küçültür. Bu sayede daha kısa sürede indirme işlemi yapılır. Bu sayede boştan yere yer kaplayan ve uzun süren indirmeler yapmayız.

Her sıkıştırılmış dosya virüs değildir. Uygulamaları kendi sitelerinden yüklerseniz bir sorunla karşılaşmazsınız. Ücretli uygulamaları, ücretsiz yüklediğiniz sürece sorun yaşama ihtimaliniz vardır.

Dosyaları sıkıştırmak, boyutlarını küçültür. Bu sayede daha kısa sürede indirme işlemi yapılır. Bu sayede boştan yere yer kaplayan ve uzun süren indirmeler yapmayız.

Her sıkıştırılmış dosya virüs değildir. Uygulamaları kendi sitelerinden yüklerseniz bir sorunla karşılaşmazsınız. Ücretli uygulamaları, ücretsiz yüklediğiniz sürece sorun yaşama ihtimaliniz vardır.

Uygulamaların kendi sitelerini bulamıyorum. Ücretli uygulama da değiller ama bir türlü orijinal sitelerini bulamadım. Bilmiyorum orijinal sitelerini.

Uygulamaların kendi sitelerini bulamıyorum. Ücretli uygulama da değiller ama bir türlü orijinal sitelerini bulamadım. Bilmiyorum orijinal sitelerini.
Uygulamaları foruma sorarsanız size kendi sitelerini bulacak insanlar mevcut.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    36,2 KB · Görüntüleme: 19

Geri
Yukarı