Bbl-aslanm4Shadow GTX 1660'lı sistem alınır mı?

Bu sistemi ben aldım cuma günü çünkü piyasada aynı özellikte 9500K'dan az bulamıyorsun bence tam bir fiyat performans ürünü şu an beklemedeyim bakalım ne zaman gelecek.
Kankam bende 2 gün önce aldım hâla sipariş hazırlanıyor diyor acaba ne zaman kargoya verilecek.

Reis bende aldım 2 gündür sipariş hazırlanıyor diyor acaba ne zaman kargoya verilecek.(bu arada knk sistem gelince psu değiştir derim ben öyle yapıcam herkes yanar ,patlar falan diyor.

Son düzenleme:
Hangi PSU yu aldın sen reis bide perşembe yada cuma gelir Max zaten stok bitti bizden sonra bu fiyata göre çok iyi sistem
Hocam kasanın kendi psu sunu aldım ama psu dandik diyorlar şimdilik durumum yok ama ilerleyen zamanlarda değiştirmeyi düşünüyorum (bu fiyata cidden çok iyi sistem sadece psu dan endişeleniyorum c4 falan diyorlar.)

Hocam kasanın kendi psu sunu aldım ama psu dandik diyorlar şimdilik durumum yok ama ilerleyen zamanlarda değiştirmeyi düşünüyorum (bu fiyata cidden çok iyi sistem sadece psu dan endişeleniyorum c4 falan diyorlar.)
Yok be reis seni fazla korkutmuslar ben biraz araştırdım çok büyük bişey olmazsa Allah'ın izniyle olmaz tabi belli olmaz PSU çıkarıp takmak çok kolay değil bide

Ya biz aynı anda sipariş verdik diye mi bu kadar geç kaldı yoksa hafta sonu araya girdi diye mi bilmiyorum benim şuan sipariş faturalandırılıyor
Reis benim pc yi aldığım akşam stoklar bitti galiba aynı anda aldığımız için böyle oldu yada hafta sonu olduğu için de olabilir.

Reis benim pc yi aldığım akşam stoklar bitti galiba aynı anda aldığımız için böyle oldu yada hafta sonu olduğu için de olabilir.
Benimki hâla hazırlanıyor.

Geri
Yukarı