BBL E-sports Liquid'i yendi!

Henüz kimse kazanmadı. 1-1 şu an. Birazdan son maç oynanacak.
BBL kaybedicek gibi hissediyorum. İlk maçı Russ üstün performans gösterdi diye aldılar. Ama Liquid üstün performans göstermeden takımca round ve oyun alabiliyorlar. Ekstra şeyler yapacak bir BBL olmadığı sürece zor.

Yürüyerek HS atılan bir oyunda çoğu şey şansa bağlı.

CS:GO'da oynadım ancak Valorant'taki kadar yüksek rankım olmadı. Bana göre CS:GO daha kolay bir oyun skill ve mantık yok aimin varsa vurursun yoksa kaybetmeye mahkumsun. Ve yine bana göre CS:GO çok daha kolay bir oyun her girdiğimde elim buz gibi olsa bile 20 30 vuruyorum ortalama sayılacak bir ligte. Valorant'ı bir kere bile oynamamış veya üst liglere kasmadan 13 14 yaşındaki tabiri caizse çoluk çocukla ranked girip koşarak vurmaktan bahsediyorlar. İşin saçma tarafı şu betadan beri oynuyorum şu an immo 10,496 sıralamadayım ve "koşarak vurma" muhabbetini ben bile yapamıyorum nerenizden uyduruyorsunuz anlamıyorum ki. Şunu kabul ediyorum bazen karşındaki kişi panik yaparak koşuyor ve şansta olsa bir mermisi kafana geliyor ve ölüyorsun, bu durum çok nadirde olsa oluyor ve oyundaki Silver Gold yeni başlamış kardeşlerimiz hemen ağlıyor. "ya abi koşarak vuruyor yha Valorant çöp." iyi de bu zaten CS:GO dada mevcut? Ben Valorant'da USB ile koşarak vuramıyorum ama CS:GO'da koşa koşa 2 HS atıyorum?

Yeni konular

Geri
Yukarı