BBL-GAMER sistem alınır mı?

Fiyat yine uçuk ama bugünün standartı bu. Bir eksi olarak sayılacaksa belki B550 anakart olmaması olabilir. Yanlışım yoksa Ryzen 5000 serisi işlemcileri desteklemiyordu. Uzun vadede upgrade yapacaksanız yeni anakart şart olur fakat ben olsam bunu dert etmez, direkt alırdım. Şahsen bir eksi olarak görmüyorum.
Ryzen 5000 serisini destekliyor.

Sharkoon kötü bir marka değil fakat en iyilerinden olduğu söylenemez. Konfigürasyondaki PSU'nun sizi üzeceğini sanmam ancak içinize sinmezse 1 yıl sonra upgrade edebilirsiniz.

Corsair, Asus, Cooler Master, Thermaltake. Bunlar önerebileceğim markalar.
Yapmayın ya, hiç kötü olur mu o PSU?(!) Sadece 4 koruması olan PSU'yu 9000 liralık sisteme takalım de mi? Grup düzenlemeli bir PSU, VS2012 altyapısını kullanıyor, ki bu altyapı da Tier E, yani en tehlikeli kısımda yer alıyor. Grup düzenlemeli olunca 2 kanaldan birine yük bindiğinde diğerine dalgalı voltaj gönderiyor, olacakları siz tahmin edin. Sistem alınır, alırken başka bir PSU daha alın, SHP650'yi satın, onu takın.

Ryzen 5000 serisini destekliyor.
Yapmayın ya, hiç kötü olur mu o PSU?(!) Sadece 4 koruması olan PSU'yu 9000 liralık sisteme takalım de mi? Grup düzenlemeli bir PSU, VS2012 altyapısını kullanıyor, ki bu altyapı da Tier E, yani en tehlikeli kısımda yer alıyor. Grup düzenlemeli olunca 2 kanaldan birine yük bindiğinde diğerine dalgalı voltaj gönderiyor, olacakları siz tahmin edin. Sistem alınır, alırken başka bir PSU daha alın, SHP650'yi satın, onu takın.
Hemen düzeltiyorum. Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için. 😊
Edit: Düzeltemedim. Moderasyon ekibine "Yanlış bilgi" olarak raporladım.
Sizce 1660 Super yerine 1050 ti nasıl olur? Fiyatıda aşağıya çekmiş oluruz.
Devasa bir downgrade olur hocam. Alabiliyorken 1660 Super alın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı