Bc.vc ile siteden para kazanma

fdfgdse

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bcvc link kısaltma kullanarak site açmayı planlıyorum. Ama size birkaç sorum olacaktı:
Bcvc güvenilir mi? Yoksa mining siteleri gibi dolandırıcı bir site mi?
Mesela ben siteme bir program koysam ve linki kısaltıp indirme butonunu ayarlasam ve insanlar da indir butonuna tıkladılar diyelim. Karşılarına bcvc reklamı çıkacak ve kullanıcı o reklamı geçip programı indirmeye başlayacak. Karşılarına bcvc reklamı çıktığında reklama tıklaması falan gerekiyor mu yoksa indir butonuna tıklasa para kazanır mıyım?
Cpm(1000 görüntüleme başına gelir) farklı ülkelerde farklı oluyormuş. Mesela benim siteme bir Türk girse 1 dolar civarı, Amerikalı biri girse 10 dolar civarı kazanacağım. Böyle mi olay yoksa yanlış mı anladım?
Bcvc'de vergi vermemiz gerekiyor mu? Şirket falan kurmak gerekiyor mu? Ve 18 yaş sınırı var mı?
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.😊
(Bu arada bu işi kesinlikle sadece para için yapmıyorum. "önceliğiniz para olmamalı "gibisinden şeyler yazmazsanız sevinirim. Sadece daha fazla bilgi edinmek istiyorum. Ve para kazanmak varken neden olmasın.😁)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bcvc güvenilir bir site. T.C için bir problem yaşamasın, ama T.C vermek pek mantıklı değil, sonuçta T.C ile her şey yapılabilir.
Ama onun dışından para çekme veya benzeri sorunlar yaşamasın.
TR link bence daha iyi, az olsun ama güvenilir olsun.😁

Bcvc güvenilir bir site. T.C için bir problem yaşamasın, ama T.C vermek pek mantıklı değil, sonuçta T.C ile her şey yapılabilir.
Ama onun dışından para çekme veya benzeri sorunlar yaşamasın.
TR link bence daha iyi, az olsun ama güvenilir olsun.😁

Trlink in cpm i kaç? Bir de her tıklamayı sayıyor mu? Yoksa yarısı boşa mı gidiyor?

TR link güvenilir bir site değil.
Bı süre sonra para vermiyorlar, ve hesapı kapatıyorlar.
Bcvc kulanmanı tavsiye ederim, TR link fazla güvenme.

Hocam paparaya çekiliyor mu? Ayrıca son olarak nerelerde kasabilirim tıklamayı? Öneriniz var mı?
Papara ile ödeme mevcut, VPN kullanıp hile yapabilirsin
Ama genelde hile yaptığın anlaşılır, yani doğal tıklama olmalı.

TR link güvenilir bir site değil.
Bı süre sonra para vermiyorlar, ve hesapı kapatıyorlar.
Bcvc kulanmanı tavsiye ederim, TR link fazla güvenme.

Papara ile ödeme mevcut, VPN kullanıp hile yapabilirsin
Ama genelde hile yaptığın anlaşılır, yani doğal tıklama olmalı.
Ama Bcvc'ye de Tc vermek doğru bir seçim mi?

Geri
Yukarı