BcastDVRUserService 481bf nedir?

kefenci50

Hectopat
Merhaba iyi forumlar bugün birkaç şey indirip silmem sonucunda resimlerde de görüldüğü gibi "BcastDVRUserService 481bf" adlı bir şey çalışıyor ve bu hatrı sayılır bir miktarda RAM kullanıyor. Kapatıp görevi sonlandır diyorum bir süre sonra tekrar çalışıyor. Bu virüs mü nedir anlamadım. Bugün karşılaştım bununla önceden hiç görmedim, yoktu da yani bu sıkıntıyı nasıl çözebilirim? Yani bu neyse nasıl kapatabilirim?
Ek olarak da 2 kez Windows Defender üzerinden tam tarama yaptım hiçbir virüs tehdidi çıkmadı.

Ekran Görüntüsü (101).png
Ekran Görüntüsü (102).png

Merhaba iyi Sosyal'ler bugün birkaç şey indirip silmem sonucunda resimlerde de görüldüğü gibi "BcastDVRUserService 481BF" adlı bir şey çalışıyor ve bu hatrı sayılır bir miktarda RAM kullanıyor. Kapatıp görevi sonlandır diyorum bir süre sonra tekrar çalışıyor. Bu virüs mü nedir anlamadım. Bugün karşılaştım bununla önceden hiç görmedim, yoktu da yani bu sıkıntıyı nasıl çözebilirim? Yani bu neyse nasıl kapatabilirim?
Ek olarak da 2 kez Windows Defender üzerinden tam tarama yaptım hiçbir virüs tehdidi çıkmadı.

Eki Görüntüle 1347698Eki Görüntüle 1347699

Otomatik olarak oyunları videoya alan bir şeydi diye hatırlıyorum.
Windows 10'un kendi parçası virüs değil
Emin olmak için Kaspersky ile taratın yanılıyor olabilirim
Kapatabilirsiniz

Merhaba iyi Sosyal'ler bugün birkaç şey indirip silmem sonucunda resimlerde de görüldüğü gibi "bcastdvruserservice 481BF" adlı bir şey çalışıyor ve bu hatrı sayılır bir miktarda RAM kullanıyor. Kapatıp görevi sonlandır diyorum bir süre sonra tekrar çalışıyor. Bu virüs mü nedir anlamadım. Bugün karşılaştım bununla önceden hiç görmedim, yoktu da yani bu sıkıntıyı nasıl çözebilirim? Yani bu neyse nasıl kapatabilirim?

Eki Görüntüle 1347698Eki Görüntüle 1347699

Nasıl kapatabilirim bir de anlamadığım önceden yoktu böyle bir şey bugün fark ettim.

ıırc, oyun akışı yapmanızı ve/veya kaydetmenizi sağlayan Windows 10 özelliğidir.​

Çok fazla RAM kullanımı var komple nasıl kapatabilirim Görev Yöneticisi'nden kapatınca tekrar açılıyor.

Çok fazla RAM kullanımı var komple nasıl kapatabilirim Görev Yöneticisi'nden kapatınca tekrar açılıyor.

C:\WINDOWS\system32\svchost.exe -k bcastdvruserservice -s bcastdvruserservice.
HKLM\System\CurrentControlSet\Services\BcastDVRUserService_8a532 silmeyi dener misinz?

Yeni konular

Geri
Yukarı