BDH Lenovo servis macun değiştiriyor mu?

Kendiniz değiştirirseniz garanti sıkıntıya girmiyor. Onun dışında bakımlarda garanti kapsamı altında. Macunu alıp götürmenize bile gerek yok.
Nasıl yani orada kendileri sürüyorlar mı 😍
Hocam asla ve asla göndermeyin. Benim termal modülü kırıp gönderdiler ve kabul etmediler. Kendiniz değiştirebilirsiniz, garanti gitmiyor Lenovo'da.
Geçmiş olsun hocam konunuzu okudum. Garanti bitmediğini billiyorum zaten en az 100 laptobun macununu değişmişimdir :) Ama 20.000 Liralık cihaza sürmek beni biraz korkutuyor :) İşimi sağlama almak için cihazın her parçası sağlamdır diye imza falan alabilirim belki?

Nasıl yani orada kendileri sürüyorlar mı 😍

Geçmiş olsun hocam konunuzu okudum. Garanti bitmediğini billiyorum zaten en az 100 laptobun macununu değişmişimdir :) Ama 20.000 Liralık cihaza sürmek beni biraz korkutuyor :) İşimi sağlama almak için cihazın her parçası sağlamdır diye imza falan alabilirim belki?
Kargoyla çalışıyorlar pandemide sadece ve ulaşamıyorsunuz servise. Sadece Lenovo irtibate geçiyor ve de cevap vermiyor zaten servis. Şikayet varda birçok yazı var cihazıma zarar verildi diye. 2-3 sayfa okuyun anlarsınız. Lenovo'ya şikayet ettiğiniz zaman da önemsemiyorlar maalesef ki pek. Bizim servisimizde öyle bir şey olmaz diyorlar ve herkes aynı müşteri hizmetlerinde. Bence hiç bulaşmayın gerçekten üzülürsünüz, düşünsenize bir geliyor cihaz menteşe kırılmış, telefon açıyorsunuz diyorlar ki tabii ki geri gönderin yardımcı olalım. Bir gün sonra taaaaak 381,82 + KDV fiyat yapıştırıyorlar. Eğlence istiyorsanız gönderin ama uğraşması zevkli :D

Edit: Servise ulaştığı anda da taaaak cihazda leker ve çizikler var ibaresi yazılıyor kağıda ama tek bir çizik bile yok.

Geri
Yukarı