BDK.com güvenli midir?

Elandeer

Kilopat
BDK bilgisayarın sitesine denk geldim. Ürünleri genelde uyguna veriyorlar gibi. Güvenli midir? Ya da sadece toptan mı satıyor? Bileniniz varsa teşekkürler şimdiden.

Son düzenleme:
BDK bilgisayarın sitesine denk geldim. Ürünleri genelde uyguna veriyorlar gibi. Güvenli midir? Ya da sadece toptan mı satıyor? Bileniniz varsa teşekkürler şimdiden.
Yuksek ihtimalle stokta olmayan seyleri satiyorlar. Hic duymadim birde. Guvenilir degil gibi.

Dusunsenize bu laptop 1000tlye satiliyor LENOVO ThinkPad L13 20R30004TX i5-10210U 8GB 256GB SSD 13.3" W10PRO (TPM modülü mevcut) - BDK BİLGİSAYAR TOPTAN TİCARET

Ayni laptopun piyasa degeri 8000tl kimse 7000tlden olmak istemez.

Yuksek ihtimalle stokta olmayan seyleri satiyorlar. Hic duymadim bir de. Guvenilir degil gibi.

Dusunsenize bu laptop 1000TL'ye satiliyor LENOVO ThinkPad L13 20R30004TX i5-10210U 8GB 256GB SSD 13.3" W10PRO (TPM modülü mevcut) - BDK BİLGİSAYAR TOPTAN TİCARET

Ayni laptopun piyasa degeri 8000TL kimse 7000TL'den olmak istemez.

Üstad para birimi olarak usd yazmışlar zaten. Dikkat etmemişsinizsanırım. Usd+KDV site ile alakalı bilgim yok sadece görünce buraya dikkat çekmek istedim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı