Be Quiet BK 0008 Pure rock Slim anakart uyumsuzluğu

nappemannen

Hectopat
Öncelikle merhaba hayırlı akşamlar.
Kasa içi bilgim biraz zayıftır o yüzden bir sorunumu danışmak istedim. Be Quiet BK 0008 Pure rock Slim işlemci soğutucusuna sahibim anakartım ise MSI B450 M PRO Max soğutucuyu takması için bilgisayarcıya götürdüğüm de ayaklarının uymadığını anakartın ile uyumsuz olduğunu söyledi ama alırken de dikkat ettiğim husus ikisinin de AM4 olmasıydı. Bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim soğutucum anakartımla uyumlu mu yoksa değil mi?

A320M anakartımda(AM4 soket) rahatça takabildim dün. Yukarıya doğru takılması gerekiyor. Bunu bilgisayarcıya söylediğinizde anlayacaktır.

A320M anakartımda(AM4 soket) rahatça takabildim dün. Yukarıya doğru takılması gerekiyor. Bunu bilgisayarcıya söylediğinizde anlayacaktır.
Yabancı kaynaklardan da az inceledim çoğu kişi aynı dertten müzdarip. Sadece yukarıya doğru takılmasını söylemem yeterli olacak mıdır acaba pek bilgili birisine benzemiyordu kendisi biraz açıklamam gerekecek ona da sanırım :) teşekkür ederim bu arada cevabınız için

@nappemannen Bu videoda gayet detaylı anlatılıyor. Tabii İngilizce video ancak sadece izleseniz bile yetecektir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı