Be Quiet! BK009 PURE ROCK vs Arctic Freezer 34

Ballistix

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. İşlemci olarak ryzen 5 3600 kullanıyorum.
Bütçemi az çok tahmin etmişsinizdir. Maksimum 400 TL bütçem var. Sıvı soğutma istemiyorum.

Başlıktaki iki ürün arasında kaldım. İkisine dair bir karşılaştırma testi bulamadım. Konu açma ihtiyacı hissettim.

Ek olarak, benim için önemli olan ideal soğutma sağlaması ve sessiz olması.

Merhaba. İşlemci olarak ryzen 5 3600 kullanıyorum.
Bütçemi az çok tahmin etmişsinizdir. Maksimum 400 TL bütçem var. Sıvı soğutma istemiyorum.

Başlıktaki iki ürün arasında kaldım. İkisine dair bir karşılaştırma testi bulamadım. Konu açma ihtiyacı hissettim.

Ek olarak, benim için önemli olan ideal soğutma sağlaması ve sessiz olması.
Artic model daha sesli çalışır ama soğutması da biraz daha iyidir. Önemli olan sessizlik ise Be Quiet alınabilir.

Benim amacım soğutma performansı olduğu için Artic 34 Duo kullanıyorum ve gayet memnunum. Kesinlikle sesli bir soğutucu değil ama çok sessiz de diyemem.

R5 2600'de Arctic 34 Duo kullanıyorum oyunlarda 35-45 arası OCCT testindede 57 derecenin altında tutuyor bence fiyatına göre müthiş bir soğutucu şu aralar fiyatı da normale dönmüşken düşünün derim 4.15 GHz OC'da ise 64'e kadar çıktı fan profili Smart moddayken. Be Quiet! BK009 Pure rock da üzmez tabii ancak aynı fiyattalar neredeyse bende 3 model arasında kalmıştım biri Be Quiet'di diğer Thermaltake UX200'dü.

R5 2600'de Arctic 34 Duo kullanıyorum oyunlarda 35-45 arası OCCT testindede 57 derecenin altında tutuyor bence fiyatına göre müthiş bir soğutucu şu aralar fiyatı da normale dönmüşken düşünün derim 4.15 GHz OC'da ise 64'e kadar çıktı fan profili Smart moddayken.

Değerler bayağı iyi kasa markası nedir?

R5 2600'de Arctic 34 Duo kullanıyorum oyunlarda 35-45 arası OCCT testindede 57 derecenin altında tutuyor bence fiyatına göre müthiş bir soğutucu şu aralar fiyatı da normale dönmüşken düşünün derim 4.15 GHz OC'da ise 64'e kadar çıktı fan profili Smart moddayken. Be Quiet! BK009 Pure rock da üzmez tabii ancak aynı fiyattalar neredeyse bende 3 model arasında kalmıştım biri Be Quiet'di diğer Thermaltake UX200'dü.

Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim fakat dikkat ederseniz Arctic duo ile bir karşılaştırma değil benim istediğim tek fanlı model. Çift fan ses yapıyor.

Geri
Yukarı