Be Quiet! BL070 alınır mı?

komanaçiiiiiii

Centipat
Bl070 modelinden 3 adet sipariş verdim. Bir tanesini egzoz fanı olarak kalan iki fanı da kasanın üst kısmını bağlayacağım. Nasıldır? İptal etmeli miyim? Yardımcı olursanız sevinirim. Kasa Corsair Airflow 275R

Dosya Ekleri

• 6826272D-4188-4273-BB08-6BC1E1F45929.png
    6826272D-4188-4273-BB08-6BC1E1F45929.png
    51,1 KB · Görüntüleme: 131
Parasını haketmiyor. Bu fiyata ARGB fanlar var Corsair'ın, kasanızla uyumlu olur. Işık sevmiyorum derseniz Arctic P12 de alınabilir. 3 tane Arctic P12 150 küsür lira oluyor, aradaki 4.5 kat fiyat farkını kesinlikle haketmiyor.

Edit: Arctic P12 PWM fanların fiyatları uçmuş, tanesi 70 liraya çıkmış.

Son düzenleme:
Bl070 modelinden 3 adet sipariş verdim. Bir tanesini egzoz fanı olarak kalan iki fanı da kasanın üst kısmını bağlayacağım. Nasıldır? İptal etmeli miyim? Yardımcı olursanız sevinirim. Kasa Corsair Airflow 275R

Arkadaşlar farklı fanlar önermiş zaten. Ama fiyat çok pahalı geldi bana da. İmkanınız varsa siparişinizi iptal edip para iadesi alın.

Bu konudan fazla anlamıyorum. Fakat fiyatı hayli yüksek gibi geldi bana.

Parasını haketmiyor. Bu fiyata ARGB fanlar var Corsair'ın, kasanızla uyumlu olur. Işık sevmiyorum derseniz Arctic P12'de alınabilir. 3 tane Arctic P12 150 küsur lira oluyor, aradaki 4.5 kat fiyat farkını kesinlikle haketmiyor.

Edit: Arctic P12 PWM fanların fiyatları uçmuş, tanesi 70 liraya çıkmış.

Arkadaşlar farklı fanlar önermiş zaten. Ama fiyat çok pahalı geldi bana da. İmkanınız varsa siparişinizi iptal edip para iadesi alın.

Bunlardan iyi fan bulamazsınız RGB fan alırdın diyenler fantezi kölesi :)

Bende bilgi sahibi olmaya çalışıyorum. Bu fanların fiyatına değer ekstra bir kalitesi var mıdır? Özelliği nedir?

İsminde de olduğu gibi sessizliği, birkaç yıl sonra sesin artması gibi sorunların olmaması, uzun ömrü ve RGB olmaması :))

Maddi olarak sıkıntı yok arkadaşlar. Sadece görünüm ve işlev öncelikli düşünüyorum. RGB sevmiyorum. Simsiyah bir düzenleme yapmaya çalışıyorum. Tamamladığım da resimlerle paylaşmaya çalışıcam. Cevaplar için teşekkür ederim. Yardımcı olabileceklerden cevaplar bekleniyor.

Bunlardan iyi fan bulamazsınız RGB fan alırdın diyenler fantezi kölesi :)
Yorumumda da belirttiğim gibi RGB sevmiyorsanız Arctic P12 var dedim, aradaki fark çok fazla dedim. RGB görünce çıldırıyorsunuz sanırım :) Bunlardan iyi fan bulamazsınız demişsiniz ama konu sahibinin kasasının bu fanlara ihtiyacı var mı? 700 lirayı vermek kolay mı?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı