Be Quiet Straight Power 11 1000W alınır mı?

Bütçe
5000

devilbaby

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktaki güç kaynağı sizce alınır mı? İyi bir 1000W güç kaynağı mı eğer önermiyorsanız 1000W olarak hangi güç kaynağını önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Seasonic önerecektim ama fiyat bilgisi bulamadım. Ayrıca 1000W neden ihtiyacınız var anlamadım. Kaliteli 850W yeterli olur bence. Söylediğiniz PSU'da güzel alabilirsiniz.

Seasonic önerecektim ama fiyat bilgisi bulamadım. Ayrıca 1000W neden ihtiyacınız var anlamadım. Kaliteli 850W yeterli olur bence. Söylediğiniz PSU'da güzel alabilirsiniz.

Sistem şu an belli değil yeni ekran kartlarını ve işlemcileri bekliyorum. Ürünlerin fiyatı arttığı için olabildiğince diğer parçaları erken almaya çalışıyorum yeni gelen ekran kartları fazla güç isterse diye garanti 1000W almaya karar verdim.

Sistem nedir? PCI-e Gen 5 bağlantısı lazım sanırım, ondan sebep 1000W istiyor vatandaş.

Sistem nedir? PCI-e gen 5 bağlantısı lazım sanırım, ondan sebep 1000W istiyor vatandaş.

Sistem şu an belli değil yeni ekran kartlarını ve işlemcileri bekliyorum. Ürünlerin fiyatı arttığı için olabildiğince diğer parçaları erken almaya çalışıyorum yeni gelen ekran kartları fazla güç isterse diye garanti 1000W almaya karar verdim.

Geri
Yukarı