Beam NG'de nasıl mod yapılır?

Mesela Yani

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Videolarda görüyorum herkes uzun uzun rampalardan atlıyor, kaza simülasyonları var, arabaları test ediyorlar falan. Ama ben yapamıyorum bunu nasıl yapacağım yardım edin hiç yapamadım şu ana kadar sadece boş boş araba sürüyorum.

O rampalar oyunun kendi haritasında var diye biliyorum ama eğer izlediğin videoda yoksa moddur nasıl kurulduğunu anlatayım eğer mod araba ise content>vehicle içine indirdiğin RAR'ı atıyorsun harita ise oda concentin icindemi bilmiyorum ama indirdiğin harita RAR'ını levels içine atıyorsun bu kadar bazı arkadaşlar varsa eğer mods klasorune atıp oyunun içindeki modlar bölümündende etkinleştiriyor ama en iyi yöntem direk alana atmaktır çoğunlukla.

O rampalar oyunun kendi haritasında var diye biliyorum ama eğer izlediğin videoda yoksa moddur nasıl kurulduğunu anlatayım eğer mod araba ise content>vehicle içine indirdiğin RAR'ı atıyorsun harita ise oda concentin icindemi bilmiyorum ama indirdiğin harita RAR'ını levels içine atıyorsun bu kadar bazı arkadaşlar varsa eğer mods klasorune atıp oyunun içindeki modlar bölümündende etkinleştiriyor ama en iyi yöntem direk alana atmaktır çoğunlukla.
Hocam sanırım oyunun içinde ki haritalar internetten bakıyorum da 1 gündür hiç bunlarla alakalı bir video dahi yok nasıl rampa modu kurulur vs diye. Ama oyun içinde de bakıyorum haritalarda bulamıyorum acaba topluluk haritası falan mı oyuncular mı yaptı bilmiyorum.

Hocam sanırım oyunun içinde ki haritalar internetten bakıyorum da 1 gündür hiç bunlarla alakalı bir video dahi yok nasıl rampa modu kurulur vs diye. Ama oyun içinde de bakıyorum haritalarda bulamıyorum acaba topluluk haritası falan mı oyuncular mı yaptı bilmiyorum.

Zaten rastladıysan haritalar bölümünde daha fazla harita indir diye bir bölüm vardır son alanda ve araç seçme bölümüne geldiğinde orada bazı materyaller vardır aşağılarda dönen çekiç vesaire haritayı kimisi var olan Grid de kullanıyor rampayı falan kendileri kuruyor bunların bazıla.

Zaten dikkat ettiysen haritalarda sonda daha fazla harita indir diye bir seçenek var Steam atölyesine atıyor oradan indirebiliyorsun ve araç seçme yerinde aşağılarda aletler var görmüşsündür kimisi onları kullanıyor kimiside mod yapıp yine dediğim gibi yapıyorlar kendileri kuruyorlar yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı