BeamNG.drive FPS düşmeye başladı

volvoseverim

Centipat
RTX 3060 ve Ryzen 5 7600X sistemle high ayarlarda wcusa haritasında 70 FPS'in üzerinde rahat alırken şimdi 30-50 FPS alıyorum durduk yere. Nedendir?

Arkada çalışan uygulamalardan dolayıdır. En son ne yüklediysen onu kontrol et. Eğer yüklediğin şeyle alakalıysa mining yapılıyor olabilir.

Arkada çalışan uygulamalardan dolayıdır. En son ne yüklediysen onu kontrol et. Eğer yüklediğin şeyle alakalıysa mining yapılıyor olabilir.

En son Technopat'tan Windows 7 ISO'su VirtualBox ve Kali Linux VirtualBox yükledim. Korsan kullanmam zaten bilgisayardaki her program lisansli.

MSI Afterburner ile değerlere bakın. Beam NG artık 8 GB VRAM'i kolay dolduruyor.

Bu şekilde.

1704475377390.png

MSI Afterburner ile değerlere bakın. Beam ng artık 8 GB VRAM'i kolay dolduruyor.

Ekran kartım 12 GB. Sabit olarak 8397 MB kullanıyor.

Kurduğunuz bir mod veya oyuna gelen bir güncelleme yüzünden olmuş olabilir. Sonuçta oyun hala betada, stabil sonuç vermesini pek beklemeyin.
daha yeni 0.31 güncellemesi geldi oyuna. t series komple remakelendi. belki ondan olmuştur diye tahmin ediyorum. veya yeni gelen detailed mirrors ayarı kapalı olmasına rağmen etkiliyor olabilir.

Geri
Yukarı