BeamNG Drive'da Multiplayer Bulunuyor Mu?

Farklı giriş aygıtları ile 2 kişilik senaryolar oynayabiliyorsunuz. Mesela Xbox Oyun Kolu ve Klavye ile.
Veya iki Xbox kolu ile.

Hocam ben aynı evde oynamayacağım farklı evlerde oynayacağım.
İşte öyle bir seçenek yok maalesef. Çok güzel olurdu olsaydı ama koymamışlar.
Hocam ben aynı evde oynamayacağım farklı evlerde oynayacağım. Sizin dediğiniz Split-Screen oluyor sanırım.
Bu arada, 2 kişilik demiştim ama sadece iki kişi ile sınırlı değil. Yanlış olmasın 4 kişilik senaryolar bile var.

Aynı bilgisayar üzerinden kontrolcü bağlayarak 2 kişi oynanabiliyor. Bunu denedim ama zevk vermiyor. Ağ üzerinden ise hiçbir türlü destek sunulmuyor. Deneysel olarak birkaç video gördüm fakat çok fazla veri işlendiği için aktarımında sorun yaşanıyor. Haliyle berbat bir oynanış oluyor. Bu sebeple de hiçbir zaman destekleyeceklerini sanmıyorum. Belki ileride yeni teknolojiler ile mümkün olabilir.

Hocam internette gördüm sanırım modla yapıyordu adam. Ama ben split-screen değil internet ile uzaktan oynamak istiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Server açmak için patreondan destekleme niz lazım yoksa sadece Başkalarının serverlarina girebiliyorsunuz.

Geri
Yukarı